Czysta elegancja butiku za sprawą płyty Cleaf Millennium

Założeniem przy projektowaniu butiku Gerris było stworzenie oryginalnej, przyjemnej przestrzeni w nowoczesnym stylu, dla prezentacji i sprzedaży produktów topowych marek, jak Versace czy Gucci. Realizacja pracowni projektowej Concept Design Wnętrza powstała m.in. w oparciu o płyty meblowe Forner – białe i czarne Millennium z włoskiej kolekcji Cleaf nadających wnętrzu elegancji.

Sklep Gerris z Lublina specjalizuje się w modzie męskiej i damskiej, stawiając na sprzedaż markowych produktów światowych projektantów jak Versace czy Gucci, ale oferuje również swoim klientom mniej znane marki, których nie można kupić w innym miejscu.

Płyty meblowe Forner – najciekawsza oferta na rynku

– Właściciele butiku to moi dawni klienci, dla których przygotowywałam projekt wykończenia mieszkania. Wrócili do mnie po pięciu latach, aby oddać w moje ręce kreację przestrzeni sklepowej, która miała wyróżnić się pośród innych butików w Galerii Olimp – opowiada Bogumiła Wasil, właścicielka pracowni projektowej Concept Design Wnętrza. Właścicielom zależało, aby we właściwy sposób prezentować i sprzedawać produkty, a co za tym idzie na stworzeniu oryginalnej, przyjemnej przestrzeni w nowoczesnym stylu. Projektantka mając pełną swobodę, zaprojektowała wnętrze, które jest połączeniem czystej elegancji i nieco industrialnego stylu. Zastosowanie bieli oraz czerni nawiązuje bezpośrednio do logo firmy, które widnieje w centralnym punkcie sklepu i zostało umieszczone na przestrzennych panelach korkowych Muratto.

Właścicielka Concept Design Wnętrza nie ukrywa, że myśląc o realizacji projektu brała pod uwagę tylko płyty meblowe Forner, bo jak twierdzi „Forner ma najciekawszą ofertę na rynku, jeśli chodzi o wybór dekorów drewnopodobnych”. Do wykonania modułów meblowych w stylu monochromatycznym idealnie pasowała projektantce płyta Forner z kolekcji Cleaf – Millennium w kolorze białym i czarnym.  – Wzór płyty Cleaf Millennium jest jedyny w swoim rodzaju. Sama płyta jest matowa, ale jej struktura i odwzorowanie słojów drewna zostało tak stworzone, że ma się wrażenie połysku, a przy tym całość wygląda bardzo elegancko i naturalnie – mówi Bogumiła Wasil. – Można powiedzieć, że Forner wyprzedził trendy, bo takie połączenie – mat plus połysk –jest dopiero wdrażane na rynku, chociażby na powierzchniach gresowych – dodaje właścicielka Concept Design Wnętrza.

Cleaf Millennium – płomienny układ słojów i struktura 3d

Warto wspomnieć, że inspirowana miękkim drewnem szczotkowanej Czerwonej Sosny, płyta Millennium ma niespotykaną na polskim rynku grubą strukturę pięknie załamującą światło. Jej wyróżnikiem jest również nieprzewidywalny niczym płomienie układ słojów, który w połączeniu z nowatorską strukturą daje niesamowity efekt 3d, a z pozoru banalna biała czy czarna płyta zyskuje wiele odcieni. Kontrasty te powodują, że płyta Millennium to nową jakość na rynku meblarskich materiałów dekoracyjnych. Linia Cleaf Millennium jest synchroniczna, co oznacza, że rysunek drewna pokrywa się idealnie z głębokimi i naturalnymi żłobieniami na płycie. Struktura płyty meblowej Millenium jest naniesiona na obie strony.

Co wyróżnia włoskie płyty laminowane z włoskiej kolekcji Cleaf od Forner?

– niespotykany design

– najgłębsze struktury na rynku

– opatentowana technologia produkcji

– zastosowanie również na powierzchniach poziomych (meble biurowe i okładziny ścienne)

– mała powtarzalność wzoru na płycie

Zastosowanie płyt meblowych Forner z kolekcji Cleaf

– fronty meblowe, w tym fronty kuchenne

– meble łazienkowe; meble biurowe; elementy drzwi przesuwnych

– salony i sypialnie

– powierzchnie pionowe (jako okładziny ścienne)

O Concept Design Wnętrza

Concept Design Wnętrza to pracowania projektowa, która powstała z pasji i potrzeby kreowania otaczającej nas przestrzeni. Z pełnym zaangażowaniem tworzymy projekty, w których doskonale wyważone proporcje budują harmonijną i funkcjonalną przestrzeń. Uzupełniamy ją grą świateł oraz unikatowym zestawieniem struktur i materiałów. Śledzimy najnowsze trendy i technologie po to by sprostać najbardziej wymagającym klientom. Dla nas nie ma schematu, poza który nie można wykraczać, ale są wnętrza pełne stylu i wyjątkowych rozwiązań. To pasja wiedza i doświadczenie, kreślą w naszej wyobraźni projekt na miarę oczekiwań i indywidualnych potrzeb, tak różnorodnych jak ich właściciele.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót