Forner na interzum 2023 – premiery nowych kolekcji płyt meblowych

Zachwycające, perliste refleksy i zmysłowy efekt glamour sprawiają, że płyty meblowe Forner z kolekcji Pearl zmieniają wnętrza w małe dzieła sztuki. Nowe dekory lubelskiego producenta płyt meblowych zostaną zaprezentowane premierowo podczas targów interzum 2023 w Kolonii. Swój debiut na targach komponentów dla meblarstwa będą miały również nowe kolory ultramatowych płyt Forner Velvet premium. Zapraszamy na stoisko Forner – hala 05.2 / stoisko G029.

forner pearl - nowa kolekcja płyt meblowych będzie miała swoją premierę na targach interzum 2023
Forner pearl – nowa kolekcja płyt meblowych będzie miała swoją premierę na targach interzum 2023

Targi Interzum, które odbędą się od 9 do 12 maja 2023 r. w Kolonii, to okazja do zapoznania się z trendami produktowymi w branży meblarskiej.  Swoją ofertę – w tym nowości – przedstawi Forner, czołowy polski producent materiałów dla meblarstwa.

Pearl – premiera nowej kolekcji płyt meblowych Forner na Interzum

– Nasze portfolio produktowe, w tym przede wszystkim kolekcje płyt Forrest, Cleaf, czy Velvet ultra matt® zaspakajają większość potrzeb naszych klientów w zakresie wzornictwa w branży meblarskiej – mówi Agnieszka Bartkowiak, wiceprezes Forner. – Niemniej, jako firma wyznaczająca trendy, chcemy każdego roku zaproponować coś nowego, coś co zachwyci klientów i przesunie granice poza utarte szlaki. Tegoroczną premierą będzie wyjątkowa i ekskluzywna kolekcja Forner Pearl, która będzie miała swoją europejską premierę podczas targów interzum – dodaje.

Zmysłowy efekt glamour na matowo-błyszczącej powierzchni płyt Forner Pearl jest wynikiem wykorzystania zaawansowanego technologicznie materiału, który umożliwia stworzenie unikalnej i subtelnej perłowej powłoki. Jej charakterystyczne refleksy zachwycają, mieniąc się pod różnymi kątami, co dodaje dynamiki i niepowtarzalnego uroku każdej przestrzeni.

forner na interzum 2023 - szkic ekspozycji
forner zaprasza na interzum 2023

Velvet ultra matt® premium – premiera nowych kolorów na interzum 2023

Przyjazna środowisku warstwa dekoracyjna płyty meblowej Forner Pearl zapewnia również wyjątkowe właściwości haptyczne. Na materiale nie pozostają odciski palców, a powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz odporna na działanie czynników zewnętrznych – promieni UV, mikrozarysowań oraz wilgoci. Właściwości te pozwalają na zastosowanie płyt meblowych Pearl w każdym wnętrzu.

Na ekspozycji Forner (hala: 5.2 / stoisko: G029) podczas Międzynarodowych Targów Interzum 2023 będzie można zobaczyć również inne materiały meblarskie lubelskiego producenta. Jednym z nich będzie ceniona na rynkach całego świata kolekcja Velvet ultra matt. W trakcie interzum 2023 Forner zaprezentuje jej wydanie w wersji premium. To 9 nowych kolorów charakteryzujących się jeszcze wyższym poziomem matowości, o powierzchnia jeszcze bardziej subtelnej i jedwabnej w dotyku.

Udział Forner w targach interzum jest częścią projektu „Rozwój działalności eksportowej Forner Sp. z o.o.” dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Celem projektu jest wzrost konkurencyjności Forner, promocja produktów oraz nawiązanie trwałych relacji z odbiorcami płyt i frontów meblowych z całego świata.

Forner At Interzum2023
Forner zaprasza na interzum 2023
Forner na interzum 2023 – hala 05.2 / stoisko G029
Forner na interzum 2023 – hala 05.2 / stoisko G029

Producent płyt meblowych Forner – ułatwiamy tworzenie pięknych wnętrz

Forner wyznacza nowe trendy na rynku materiałów meblarskich. Rozumiemy potrzeby odbiorców, a jako lider rynku czujemy odpowiedzialność za jakość produktów, którą oferujemy klientom. Dlatego każdego roku w naszej ofercie pojawiają się nowości i dlatego rozbudowujemy nasz innowacyjny park maszynowy.

Historia firmy Forner® zaczęła się w 2007 r., od sprzedaży na polskim rynku nowatorskich materiałów meblarskich, w tym włoskich płyt meblowych Cleaf. W 2012 r. rozpoczęliśmy produkcję uszlachetnionych płyt meblowych i jesteśmy obecnie największym producentem płyt na wysoki połysk i głęboki mat w Polsce, a nasze materiały meblarskie są dostępne na rynkach całego świata. Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe.

Zapraszamy do współpracy!

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót