Gazela Biznesu 2020 dla Forner

Dobrze zarządzane, uczciwe i cieszące się dobrą kondycją finansową – takie są firmy, które uzyskały tytuł Gazeli Biznesu, czyli wyróżnienia w rankingu małych i średnich firm w Polsce organizowanego nieprzerwanie od 20 lat przez „Puls Biznesu”. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. W jego 21. edycji wyróżniony został Forner.

Forner Gazelą Biznesu 2020.

Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji – to podstawowe kryteria rankingu „Pulsu Biznesu”.

Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski. A jedną z firm wyróżnionych Gazelą Biznesu została spółka Forner (53, miejsce w województwie lubelskim). – Tytuł Gazeli Biznesu potwierdza, że spółka Forner rozwija się bardzo dynamicznie i jest wiarygodnym partnerem – mówi Sebastian Bartkowiak, prezes firmy, która jest liderem w produkcji płyt meblowych z akrylową powierzchnią na głęboki mat i wysoki połysk. Warto odnotować, że Forner został wyróżniony Gazelą Biznesu po raz kolejny, wcześniej w 2017 r.  

– Wyróżnienie Gazelą Biznesu na kilka dni przed świętami to miły prezent na koniec tego bardzo dziwnego roku. Ale podkreślić należy, że jest to prezent zasłużony i wynika zarówno z dobrego zarządzania firmą, jak i z doskonałej pracy wszystkich pracowników, którym przy tej okazji chciałbym podziękować. Gazela to wyróżnienie dla nas wszystkich – zaznacza prezes Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót