Jak zwykle sztos! Forner na Warsaw Home 2021 – podsumowanie

„Jestem w raju!”, „same piękności”, „inspirujący Forner”, czy tytułowe: „jak zwykle sztos!” – to tylko niektóre z cytatów, jakie można było znaleźć w relacjach w mediach społecznościowych, które zamieszczali odwiedzający targi Warsaw Home 2021 po wizycie na ekspozycji Forner. Było pięknie! Przeczytajcie nasze podsumowanie.

Zaczniemy tak: Jest październik 2019 r. Debatujemy o tym, jak dużym sukcesem były dla Forner targi Warsaw Home i co zrobić jeszcze lepiej w kolejnym roku. Niesieni entuzjazmem i sukcesem frekwencyjnym, bookujemy większe stoisko i rozpoczynamy przygotowania…

Co wydarzyło się w następnych miesiącach, wszyscy wiemy. Pandemia, odwoływanie wydarzeń etc. W końcu jednak zaczęła wracać względna normalność, pojechaliśmy na tegoroczne targi do Mediolanu, które, co tu dużo mówić, nie powaliły zarówno jeśli chodzi o frekwencję, jak i nowości prezentowane przez wystawców.

Forner – estetyczna ekspozycja targowa

Kiedy tegoroczne Warsaw Home zbliżały się wielkimi krokami, zaczęły dochodzić do nas informacje o zmianach kadrowych u organizatorów, o wycofywaniu się firm…

Jednak ani przez chwilę nie wahaliśmy się i zdecydowaliśmy, że nie tylko wystawimy się na Warsaw Home, ale że zrobimy to na maksa, przygotowując dla Was aż trzy premiery produktowe.

Jak się okazało, chęć spotkania się po tak długiej przerwie nie siedziała tylko w nas, ale także wśród wielu osób zajmujących się designem, projektowaniem i architekturą wnętrz. Można było to zobaczyć na naszej ekspozycji, która przeżyła prawdziwy szturm Gości, który nie ustawał do ostatniej godziny Warsaw Home.

Dlatego skreślamy drugi i trzeci akapit tego tekstu i zapominamy o tym, ponieważ warto pamiętać tylko dobre rzeczy, a tych było co niemiara. I najpierw pozwolimy sobie na zacytowanie części Waszych opinii, jakimi podzieliliście się w mediach społecznościowych po wizycie na naszej ekspozycji.

Same piękności – Zenc Studio Design

Jak zwykle sztos! – Marika Jaworska / studio avocado

Najlepsza atmosfera była na stoisku Forner – Mila Meble

Jestem w raju – Paulina Kloczewska / dom.wsosnach

Przepiękne, dopracowane do perfekcji fronty – Marta Zwarycz / zwarycz_visual

Inspirujący Forner – Ania Konstanciak / studio projektowania wnętrz

Zawsze robią na mnie zawsze wrażenie – cienkie blaty kompaktowe – zwłaszcza te od Forner – Marta Osowiecka / dynks.architektura

Stoisko Forner wyróżniało się nie tylko designem, ale i obsługą, która rozumie internety – Dorota Walkarz / idealmakers

Forner – firma tworząca najwyższej jakości płyty meblowe, nowoczesny design dla każdego – Mikolajska Studio

Świetnej jakości blaty i płyty meblowe – moje ulubione – Ano Studio

Przepiękne płyty laminowane – Meble Benedyk

Fenomenalna kolekcja velvet – Basia Maciejewska / Tej Studio

Forner: materiały meblarskie odpowiadające światowym trendom

– Drodzy Goście, drodzy Odwiedzający! Bardzo Wam wszystkim dziękujemy. Za komplementy na temat produktów, za przemiłe i merytoryczne rozmowy, za wspólnie spędzony czas na naszej ekspozycji. Było nam niezmiernie miło Was wszystkich gościć – mówi Agnieszka Bartkowiak, wiceprezes Forner.

Podczas targów Warsaw Home & Contract 2021 Forner zaprezentował aż 36 nowych wzorów materiałów meblarskich. Największym powodzeniem cieszyła się kolekcja metalicznych płyt meblowych: Fero. Z dużym zainteresowaniem spotkała się eko kolekcja płyt meblowych Forrest. Klienci zachwycali się także nową kolekcją blatów kompaktowych slim 12. Cały czas popularnością cieszyły się ultramatowe płyty meblowe z kolekcji Velvet oraz niezwykle bogata kolekcja włoskich płyt meblowych o różnych wzorach i strukturach.

– Zarówno klienci finalni, jak i projektanci i architekci wskazywali na to, że w końcu znaleźli w Polsce firmę, gdzie mogą się zaopatrzyć w materiały meblarskie, których kolorystyka odpowiada światowym trendom – podkreśla Agnieszka Bartkowiak, wiceprezes zarządu Forner.

Warsaw Home: sukces Forner Team

– Powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania naszą ekspozycją i ilości odwiedzin, to nie powiedzieć nic. Myślałem, że to co działo się na naszym stoisku dwa lata temu – a było to pozytywne szaleństwo – jest nie do powtórzenia. A jednak! WH2021 były dla Forner  najbardziej intensywnym i największym wydarzeniem targowym, w którym uczestniczyliśmy – stwierdza Sebastian Bartkowiak, prezes Forner.

Blisko 12 tys. kroków i ponad 8 km – to nie odczyt z treningu czy zawodów sportowych, a z aplikacji „Zdrowie” jednego z naszych menedżerów sprzedaży odnotowana podczas czwartkowego dnia targów.

– Ekspozycja Forner była duża, a ruch na stoisku ogromny. Pół żartem, pół serio można powiedzieć, że Warsaw Home był dla nas sporym sportowym wyczynem, któremu wspólnie podołaliśmy. Mam tu na myśli wszystkich pracowników naszej firmy. Zarówno tych, którzy odpowiadali za obsługę targowych gości, jak również tych, których efekt pracy było widać w postaci eleganckiej ekspozycji – mówi Bartkowiak.

– Każdy z pracowników dołożył swoją cegiełkę do finalnego sukcesu. Stoisko wykonaliśmy bowiem niemal w 100 proc. z własnych materiałów meblarskich i własnymi siłami. Sukces nie byłby możliwy bez ciężkiej pracy wykonanej przez pracowników magazynu, produkcji, logistyki, działku kontroli jakości i biura. Bardzo wszystkim dziękuję. Jestem dumny z wszystkich pracowników Forner – dodaje.

Jak podkreśla prezes Forner, ukłon należy się również organizatorom, którzy mimo trudnych czasów, zachęcili do udziału w targach bardzo dużą rzeszę odbiorców, w tym tych, z myślą o których Forner wystawiał się na targach, czyli architektów, projektantów, kreatorów wnętrz, przestrzeni, bo to oni nadają życie materiałom meblarskim Forner.

– I mimo drobnych kłopotów organizacyjnych z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie ma w Polsce lepszego wydarzenia tego typu i tej wielkości. Zaryzykuję stwierdzenie, że tegoroczne Warsaw Home były lepsze niż targi w Mediolanie! Zapraszamy do Nadarzyna za rok! – podsumowuje Sebastian Bartkowiak.

Podsumowując podsumowanie;) działo się, działo:) O nowościach w ofercie Forner, o filozofii naszej firmy i o tym, jak piękne wnętrza można stworzyć przy udziale naszych produktów można przeczytć nie tylko na naszym blogu, ale także w prasie. W każdej z branżowych gazet, jakie ukazały się na targach, można było przeczytać o firmie Forner, która ułatwia kreowanie pięknych przestrzeni:)

Jeśli mało Wam zdjęć z ekspozycji Forner na Warsaw Home, zapraszamy do naszej galerii, gdzie czeka na Was jeszcze więcej pięknych ujęć wykonanych na stoisku Forner: Ekspozycja Forner na Warsaw Home 2021

I na koniec zostawiamy Wam jeszcze film stworzony przez naszych pracowników: Maksa i Włodka, który wyświetlaliśmy dla Was podczas targów.

Jeszcze raz: wielkie dzięki za to, że byliście z nami podczas Warsaw Home! To była prawdziwa przyjemność!

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót