Kuchnia w stylu glamour z płytą Forner Primofiore

Ta przestrzeń została zaprojektowana i zrealizowana przez Ostoya Furniture dla młodej bankierki z Rotterdamu. Miało być glamour, tajemniczo, elegancko, nastrojowo i z nutką barowej nonszalancji. Do realizacji wykorzystano płytę meblową Forner Primofiore U129 Nero. Przeczytajcie i zobaczcie tę realizację.

Kuchnia glamour z płyty meblowej Forner Primofiore [kolekcja Cleaf]

Zacznijmy od profilu klientki. To młoda 27-letnia dziewczyna, bankierka z Rotterdamu, singielka, która lubi życie klubowe i wspólnie spędzone weekendy ze znajomymi.

Jej oczekiwania były bardzo jasne, a wizja, jak ma wyglądać wymarzona kuchnia bardzo precyzyjna. – Miało być glamour, tajemniczo, elegancko, nastrojowo i z nutką barowej nonszalancji. Klientka wybrał kolory i materiały przy naszej pomocy – opowiada Ewelina Leszkiewicz z Ostoya Furniture.

Wybór padł na płytę Primofiore Nero U129 z kolekcji Forner & Cleaf. Połączenie głębokiej czerni i zachwycającej miękkości materiału oraz struktury przypominającej skórę jest iście zachwycające. Cleaf Nero U129 Primo Fiore to ponadczasowa elegancja z gwarancją jakości od Forner, a idealnym uzupełnieniem i połączeniem są dla niej drewniane uchwyty, które wykorzystano w projekcie.

Efekt finalny to nowoczesna i elegancka przestrzeń o prostych liniach i spójnej kolorystyce. Głównym punktem kuchni jest długa na trzy metry wyspa, przy której właścicielka podejmuje przyjaciół i wspólnie gotuje przy lampce wina. Słowem: Kuchnia idealna, kuchnia marzenie.

Warto zaznaczyć, że płyta meblarska Primofiore od Forner znalazła zastosowanie także w łazience, gdzie materiał meblarski został wykorzystany do wykonania szafki pod umywalkę.

– Kuchnia jest naszym drugim projektem dla tej klientki. Dziewczyna przeprowadza się co kilka lat i za każdym razem wraca do nas po kolejną kuchnie. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji trzeciego projektu kuchni dla niej. A wiec to najlepsza rekomendacja dla nas, że zadowolony klient to taki, który wraca po więcej! – podsumowuje Ewelina Leszkiewicz z Ostoya Furniture.

Zobaczcie więcej zdjęć kuchni w stylu glamour z płytą Forner Primofiore.

Fot. Dzięki uprzejmości Ostoya Furniture

Płyta Cleaf PrimoFiore z kolekcji Forner jest wzorowana na naturalniej skórze. Projektanci odpowiedzialni za ten wzór zadbali o najmniejszy nawet detal. Dlatego też niespotykanie głęboką strukturę podkreśla miękka, jedwabista powierzchnia płyty, co w niezwykły sposób oddziałuje na nasz zmysł wzroku i dotyku. Primo Fiore jest idealnym synonimem naturalnego piękna.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót