Forner w Lidze Mistrzów branży meblarskiej – podsumowanie 2023 r.

Premiery nowych kolekcji płyt meblowych i blatów kompaktowych – w sumie kilkadziesiąt nowych dekorów, udział w międzynarodowych targach meblarskich, pierwsze zamówienia z Ameryki Południowej, cudowne realizacje w oparciu o materiały meblarskie Forner – a wszystko to w ciągu 365 dni. Ah! Cóż to był za rok! Jest co wspominać! Przeczytajcie nasze podsumowanie 2023 roku.

Po raz kolejny znaleźliśmy się w styczniu, który po grudniu, miesiącu refleksji, zdaje się przychodzić z roku na rok co raz szybciej. Chociaż rok 2023 minął błyskawicznie, był świadkiem naprawdę zapadających w pamięć wydarzeń w historii Forner. Choć i szerzej, bo działo się bardzo dużo w przemyśle meblarskim. My jednak skupimy się przede wszystkim na naszej firmie, bo miniony 2023 r. obfitował w wiele wspaniałych chwil, które chcemy wspominać, w tym te, które ugruntowały naszą międzynarodową pozycję w branży meblarskiej. Zapraszamy do lektury fornerowego podsumowania 2023 r.

Systematyczny rozwój Forner mimo kryzysowego roku w branży meblarskiej

Zacznijmy od komentarza Sebastiana Bartkowiaka, prezesa Forner, który określił miniony rok, jako nie najłatwiejszy dla wielu firm. – W zeszłorocznych przewidywaniach dla branży meblarskiej założyłem lekki kryzys, co niestety znalazło odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zawiódł eksport, bo rynki zagraniczne mocniej niż nasz wewnętrzny, odczuły kryzys. Niemniej można powiedzieć, że był to rok, w którym wiele firm skupiło się na tym, by przetrwać. A w dobrej kondycji przetrwali go ci zawodnicy, którzy mieli stabilne fundamenty – mówi Sebastian Bartkowiak.

Właściciel Forner dodaje, że do firm o solidnych podstawach należy Forner. I choć 2023 r. lubelski producent płyt meblowych zamyka nieco poniżej założonego planu, to i tak osiągnięty wynik jest satysfakcjonujący i lepszy niż 2022. – Mieliśmy w drugim kwartale lekki dołek, ale na szczęście z miesiąca na miesiąc było już co raz lepiej – dopowiada prezes Forner.

Jaki będzie 2024 r. dla branży meblarskiej?

Jaki będzie 2024 r. dla branży meblarskiej? Zdaniem wielu kontrahentów Forner, rok 2024 będzie rokiem odbicia. Również i szef Forner zalicza się do grona optymistów. Jednak – co podkreśla – to pozytywne spojrzenie przez różowe okulary skupione jest na Forner, a przede wszystkim jest oparte na solidnych podstawach.

– Rozwoju firmy nie mierzymy jedynie obrotem. Kryzysowy rok 2023 r. był dla nas czasem, w którym pracowaliśmy nad wieloma aspektami, które pozwolą nam być jeszcze lepszymi w kolejnych miesiącach i latach – mówi prezes Forner i wylicza: – Poprawiliśmy wydajność ciągów technologicznych, podnieśliśmy nasze moce o około 30 proc., zainwestowaliśmy w magazyn automatyczny, mocno zaakcentowaliśmy naszą obecność na rynkach zagranicznych, m.in. poprzez rewelacyjnie przyjętą ofertę zaprezentowaną na targach interzum.

Forner dobrze wykorzystał kryzysowy czas

Do tego, mimo kryzysowego roku, Forner wprowadził, o czym napiszemy nieco dalej, do oferty kilkadziesiąt nowych wzorów płyt meblowych i blatów – rozszerzając kolekcję blatów kompaktowych slim, dodając nowe kolory do kolekcji płyt meblowych Velvet i Forrest, a także prezentując nowości takie jak kolekcja perłowych płyt meblowych Pearl. – A na koniec roku, zmietliśmy konkurencję z planszy, pokazując się na targach Warsaw Home w sposób, w jaki niewielu światowych producentów płyt meblowych prezentuje swoją ofertę. Warto też wspomnieć, że z naszymi produktami zawędrowaliśmy do Izraela, a także do Nigerii i RPA, gdzie wystawialiśmy się na targach BIG5 i zawiązaliśmy pierwsze interesujące kontakty – przypomina właściciel Forner.

Zdaniem prezesa topowego producenta płyt meblowych z Lublina, choć był to trudny rok, to Forner dobrze wykorzystał ten kryzysowy czas. – Niewątpliwe z naszych wielokierunkowych działań uda się zebrać plony w niedalekiej przyszłości. Więc i kolejny rok planujemy w Forner ambitnie – jak zawsze wzrost sprzedaży i nowe, unikalne produkty ułatwiające tworzenie pięknych wnętrz – mówi Bartkowiak.

Jeśli chodzi o prognozy na 2024, to zdaniem szefa Forner, trudno przewidywać coś konkretnego dla całej branży. W jego opinii można liczyć jednak na odbicie się rynku niemieckiego i generalnie rynków zagranicznych, co – jeżeli nastąpi – byłoby bardzo dobre dla wszystkich polskich producentów. – Trzymam kciuki, by tak się stało – mówi Bartkowiak.

Nowości produktowe Forner, które ułatwiają tworzenie pięknych wnętrz

Kontynuując nasze podsumowanie 2023 r. warto odnotować to, co podkreślił w swojej wypowiedzi szef Forner. Mimo nie najłatwiejszego czasu, Forner zdecydował się wprowadzić w 2023 r. do swojej oferty kilkadziesiąt nowych wzorów materiałów meblarskich, które ułatwiają tworzenie pięknych wnętrz.

Premierowe kolekcje płyt meblowych i blatów kompaktowych Forner, to jak otwarcie drzwi do świata nowych możliwości aranżacyjnych. – Różnorodność materiałów meblarskich Forner i ich wyjątkowość umożliwia stworzenie wnętrz skrojonych pod różne style i gusta. Za pomocą płyt meblowych i blatów kompaktowych Forner można podkreślić indywidualizm każdego klienta. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze nowe produkty w ofercie nie tylko odpowiadają aktualnemu zapotrzebowaniu, ale i wyprzedzają obowiązujące i kreują nowe trendy – mówi Agnieszka Bartkowiak, wiceprezes Forner, dodając, że ambicją firmy jest, by każdego roku móc zaoferować klientom nowe rozwiązania meblarskie.

W Forner wierzymy bowiem, że każdy klient zasługuje na możliwość wyboru produktów nie tylko najwyższej jakości, które spełnią zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne oczekiwania, ale przede wszystkim z możliwie najszerszej, unikalnej i uniwersalnej kolorystyki dostępnej w jednym miejscu.

2023 był rokiem fornerowych premier

Odkrywając nowości z kolekcji płyt meblowych i blatów Forner można zanurzyć się w świecie elegancji, funkcjonalności i wyjątkowego designu. W minionym roku, Forner rozłożył premiery nowości produktowych i „dawkował je” systematycznie, za każdym razem zaskakując klientów interesującymi materiałami meblarskimi.

Jako pierwsze swoją światową premierę na targach interzum miały płyty matowe o perłowej powierzchni – kolekcja Forner Pearl. To m.in. za sprawą nieoczywistych i mieniące się perlistymi refleksami płyt z kolekcji Pearl odwiedzający targi Interzum określali Forner mianem odważnych innowatorów, którzy wprowadzają do mainstreamu nowe, oryginalne i niesztampowe kolory. Ale wzrok targowych gości przyciągały na stoisku Forner także nowe, wyraziste kolory kolekcji Velvet ultra matt®, które również Forner pokazywał premierowo na targach w Kolonii. Zachwytom nie było końca, a unikalność matowej powierzchni zachwyciła międzynarodową klientelę poszukującą nietypowych i unikalnych powierzchni dla meblarstwa.

Na interzum pokazywaliśmy wstępnie także kilka nowych, pastelowych kolorów z kolekcji Velvet, a entuzjastyczne recenzje na ich temat skłoniły nas do pójścia na całość, co zaowocowało mini kolekcją „Velvet na lato”, która zmieściła w sobie niespotykaną dotąd w Polsce kolorystykę płyt meblowych o satynowym wykończeniu. W połowie roku w salonach naszych dystrybutorów zaprezentowaliśmy jedenaście nowych, ekscytujących barw wchodzących w skład letniej podkolekcji płyt meblowych Velvet ultra matt, dzięki którym można stworzyć wnętrza, w których poczujemy atmosferę wakacyjnego raju.

Natomiast w listopadzie, na Targi Warsaw Home przygotowaliśmy kilkadziesiąt propozycji płyt meblowych, które wzbogaciły kolekcję ekologicznych płyt meblowych Forner Forrest, a do tego zaprezentowaliśmy nową, trzecią już kolekcję cienkich blatów kompaktowych slim. Bez dwóch zdań, są to produkty wyjątkowe, unikalne i tworzą niesamowite uniwersum materiałów meblarskich, spośród których każdy może wybrać coś wyjątkowego dla siebie.

Realizacje z materiałów meblarskich Forner – od klasycznych aranżacji po nowoczesne przestrzenie

Dzięki wyjątkowym materiałom meblarskim od Forner, niezliczone projekty wnętrz stały się w 2023 r. rzeczywistością pełną elegancji i funkcjonalności. – Piękne realizacje meblarskie, zainspirowane różnorodnymi stylami i potrzebami klientów – oglądane na żywo, ale także na facebooku, Instagramie czy w prasie branżowej – powodują, że jesteśmy dumni z roli, jaką odegraliśmy w kreowaniu tych wyjątkowych przestrzeni – mówi Włodzimierz Włoch, brand menager Forner.

– Chciałbym przy okazji podsumowania 2023 r. podziękować projektantom, architektom, stolarzom, studiom i producentom mebli, finalnym klientom, wszystkim tym, którzy wybrali fornerowe materiały meblarskie do swoich projektów, którzy zaufali marce Forner. Dzięki ich decyzjom, udało się stworzyć piękne wnętrza. W każdym projekcie kryje się jakaś historia, a materiały Forner stanowią tło dla tych opowieści. Od klasycznych aranżacji po nowoczesne przestrzenie, nasze produkty wprowadzają do wnętrz niepowtarzalny charakter. Dziękujemy! – dodaje opiekun marki Forner.

Możliwość partycypacji w każdym z tych projektów to także dla nas ogromna satysfakcja i motywacja do dalszego doskonalenia i rozwijania oferty płyt meblowych i blatów. Kilkoma z niezliczonych realizacji meblarskich podzieliliśmy się na naszym blogu i w galerii zdjęć Forner. Wiele z nich można także znaleźć na naszych insta stories, do przejrzenia których zachęcamy w poszukiwaniu pięknych projektów i realizacji.

Kuchenna wyspa z ekologicznym charakterem

Meble na wymiar z płyty Forner Forrest

Klimatyczne wnętrze z zabudową z płyty Forner Forrest

Forner zadaje szyku w Europie, inspiruje Afrykę, a w Polsce zmiata konkurencję z planszy

Ale zanim przejdziemy do social mediów, rozwińmy nieco temat targów, który pojawił się już wcześniej, w związku z prezentacją nowości produktowych. Bo nie tylko z tego powodu, udział Forner w branżowych wydarzeniach w roli wystawcy zasługuje w podsumowaniu roku na osobny akapit.

W tym roku dwukrotnie wzięliśmy udział w targach BIG 5, które były dla nas przywitaniem z Afryką. RPA i Nigeria dosłownie rozpływały się z zachwytu nad kolorami, jakie ma w swojej ofercie Forner, a przede wszystkim nad jakością połyskowych i matowych powierzchni płyt meblowych, które pozostawiają konkurencję daleko w tyle.

Na ekspozycji w RPA i w Nigerii Forner zaprezentował płyty produkcyjne – akrylowe płyty meblowe na wysoki połysk i płyty meblowe na głęboki mat, kolekcję płyt meblowych Velvet ultra matt® w wersjach standard oraz premium, a także kolekcję płyt meblowych o perłowej powierzchni – Forner Pearl. Nasza ekspozycja na obu wydarzeniach wyróżniała się na tle pozostałych firm wystawiających się na targach, wzbudzając duże zainteresowanie odwiedzających. Sposób prezentacji produktów wywoływał pozytywne reakcje targowych gości, którzy od razu utożsamiali produkty Forner z materiałami z wyższej półki, wskazując na możliwe zastosowania w realizacjach dla klientów premium. Poruszenie wywoływały kolory zaprezentowane na stoisku, idealne lustrzane powierzchnie kolekcji SR, niezwykła jedwabistość matowych płyt Velvet oraz piękne refleksy niejednoznacznych barw kolekcji Pearl.

Forner zaczyna zbierać plony z udziału w targach IWF Atlanta 2022

Choć prezes Forner nie był do końca zadowolony z tego, jak wyglądał 2023 rok pod względem eksportu, to jednak sprzedaż zagraniczna jest jednym z kluczowych elementów strategii rozwoju firmy, na który mocno stawiamy i w który mocno wierzymy. Ziarna zostały zasiane, a plon czasem może nadejść dopiero po czasie. Tak stało się w przypadku kontaktów, które nawiązaliśmy podczas targów IWF w Atlancie w 2022 roku, gdzie Forner prezentował swoje produkty. Pierwsze zamówienie na płyty meblowe Velvet został zrealizowane pod koniec 2023 r., a naszej ultramatowe płyty meblowe trafiły do Ameryki Południowej, a dokładnie do Chile.

Pisząc o targach nie sposób pominąć udziału Forner w Interzum, który okazał się być przełomowym w historii lubelskiego producenta płyt meblowych. Prezentacją oryginalnej oferty – w tym dwóch nowych kolekcji płyt: Pearl i Velvet premium – podczas targów w Kolonii, Forner umocnił swoją pozycję i zwiększył rozpoznawalność marki, jako topowego producenta płyt meblowych o matowej i połyskowej powierzchni. Można powiedzieć, że sposób prezentacji oferty i jakość produktów spowodowała, że Forner wkroczył do elitarnej Ligi Mistrzów producentów materiałów meblarskich.

Forner – super zespół z dobrym vibem

Eksport manager Forner, Maksym Bartkowiak, udział w targach interzum ocenił krótko: – To były najlepsze targi w historii naszej firmy. Pojawili się klienci ze wszystkich kontynentów i udało się zawiązać bardzo dużo perspektywicznych kontaktów w interesujących rejonach świata, do których nie dostarczamy jeszcze naszych płyt meblowych. Cieszą mnie również opinie, które mówią o widocznym progresie naszej firmy tak jeśli chodzi o nowości produktowe, jak również o sposób prezentacji produktów i skalę działalności. Szersza oferta, większe stoisko, fajne kolory, super zespół z dobrym vibem. Takie komentarze motywują do dalszego rozwoju i działania.

Kiedy pisaliśmy podsumowanie targów interzum, podczas których nasze stoisko, produkty i ekipa pracowników Forner zauroczyła międzynarodową publiczność, nazwaliśmy je najlepszymi targami w historii firmy. Nie wiedzieliśmy wtedy jeszcze, co będzie działo się na targach Warsaw Home, podczas których dosłownie zmietliśmy konkurencję z planszy.

Jedno z najbardziej efektownych stoisk na tegorocznych targach to zdecydowanie ekspozycja Forner. Sama skala logo wykonanego z płyt meblowych robiła niesamowite wrażenie, ale wyczucie estetyczne całości i uzupełnienie jej wystawą prac polskich artystów to już wyższa klasa – tak o swoich wrażeniach z wizyty na ekspozycji Forner podczas Warsaw Home 2023 mówiła jedna z uczestniczek, ale takich głosów było całkiem sporo, a w zasadzie powtarzali to niemal wszyscy. To była prawdziwa uczta dla zmysłów każdego miłośnika nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów meblarskich!

Ekspozycja Forner na Warsaw Home 2023 wywoływała ciarki ekscytacji, a premierowa prezentacja nowości produktowych – płyt meblowych oraz cienkich blatów kompaktowych – została zrealizowana na światowym poziomie. Było fenomenalnie! A emocje związane z tym wydarzeniem są ciągle bardzo żywe, więc nie będziemy się za bardzo rozpisywać, tylko wstawiamy link do podsumowanie udziału Forner na Warsaw Home 2023.

Warsaw Home wzniósł Forner na jeszcze wyższy level

Wprowadzając nowości do naszej oferty, firma Forner pragnie zaoferować klientom nie tylko płyty meblowe czy blaty, lecz coś ponad – małe dzieła sztuki, wyrafinowane produkty. Dążymy do tego, by każdy konsument miał możliwość wyboru spośród najlepszych dostępnych na rynku materiałów meblarskich, płyt meblowych i blatów najwyższej jakości, które doskonale spełnią ich oczekiwania.

– Nasze nowe produkty to nie tylko estetyczne wzornictwo, ale także solidność i trwałość. Zależy nam, aby klienci odkryli w fornerowych materiałach meblarskich coś więcej niż tylko funkcję użytkową – chcemy, aby stanowiły one element inspirujący ich codzienne życie. Ponieważ każdy dom jest unikalny, nasza oferta została stworzona z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb i gustów – tłumaczy Agnieszka Bartkowiak.

Stąd też naturalnym krokiem w rozwoju firmy są kooperacje, jak ta, której efektem była ekspozycja Forner na Warsaw Home. Bombastyczne stoisko stworzyli projektanci z Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Prezentacja produktów Forner została uzupełniona przez wystawę – Timeless / Ponadczasowe – prac artystów związanych z UAP.

To był wyjątkowy mariaż sztuki i materiałów meblarskich, o czym możecie przeczytać w tekście traktującym o Warsaw Home, a my tylko dodamy, że wcześniej materiały meblarskie stanowiły tło dla wystawy prac artystów UAP – „Drobne przyjemności” – która miała w ramach Łódź Design Festiwal 2023.

Forner & UAP – wyjątkowe połączenie biznesu z nauką

Uzupełnieniem rozwijającej się współpracy lubelskiego producenta płyt meblowych z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu był mecenat Forner nad konkursem na Najlepszy Dyplom UAP stworzony w roku akademickim 2022/2023. Nagroda Specjalna Forner powędrowała do Agaty Zych za pracę pt. Wander of Light przygotowaną na Wydziale Animacji i Intermediów pod kierunkiem prof. dr. hab. Jacka Adamczaka.

– To wyjątkowe połączenie biznesu z nauką. Wsparcie młodych adeptów sztuki jest dla nas bardzo ważne. Cieszę się, że mamy taką możliwość – mówi Agnieszka Bartkowiak, wiceprezes Forner. – W Forner wierzymy, że sztuka ma moc zmieniania perspektyw, inspiruje do kreatywnego myślenia i przyczynia się do tworzenia lepszego świata. Wyjątkowe prace – takie jakie mogliśmy oglądać w ramach konkursu dyplomowego UAP – nie tylko poruszają ale także inspirują odbiorców – podsumowuje.

A jak już jesteśmy przy nagrodach i wyróżnieniach, to z kronikarskiego obowiązku zapiszmy, że po raz kolejny Forner otrzymał nagrodę – Diament Forbesa. po raz kolejny trafiając do grona najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, sklasyfikowanych w ramach rankingu tego biznesowego magazynu.

Forner w social mediach: lubię to!

A teraz czas, by przenieść się do internetu. Odwiedzanie kanałów Forner w social to jeden z kluczy do odkrywania inspirującego świata designu i najnowszych trendów meblarskich. Nasze platformy społecznościowe to miejsce, gdzie dzielimy się nie tylko materiałami audiowizualnymi z naszymi produktami, ale również pasją do designu i życia w pięknych wnętrzach.

Warto być z nami na Facebooku, Instagramie i innych mediach społecznościowych, ponieważ regularnie prezentujemy unikalne projekty, wskazówki dotyczące aranżacji wnętrz oraz behind-the-scenes. Dlatego, jeśli szukasz inspiracji, nowoczesnych rozwiązań meblarskich i chcesz być częścią kreatywnej społeczności, to warto odwiedzać social media Forner. Dołącz do naszej podróży przez świat designu i odkryj, jakie niesamowite możliwości kryją się za naszymi produktami!

Top 5 najpopularniejszych filmów Forner 2023 r. na youtubie

Blisko 60 tys. wyświetleń filmów na kanale Forner na youtubie i 2,2 tys. godzin spędzonych przy fornerowych filmach – to liczba, z jaką kończymy rok i o jakiej mogą pomarzyć niektóre kanały telewizji polskiej. Nowością na naszym kanale na YT w tym roku były filmy, które wykraczały poza prezentację produktów z oferty. Pokusiliśmy się o to, byście mogli odkrywać z nami świat, poznać inne kultury i trendy panujące w innych krajach.
Ale nie zapomnieliśmy o treściach, które tygryski lubią najbardziej, czyli wideoprezentacje.

Blaty kompaktowe Forner – kolorystyka i wzornik kolekcji SLIM 12 – to najczęściej oglądany film na kanale YouTube Forner w 2023 r.

Zaglądamy w nim do wzornika kolekcji slim12, aby zobaczyć, jak wyglądają próbki blatów (format próbki 11,5x7cm).

Cienkie blaty kompaktowe – pytania i odpowiedzi, czyli FAQ [Forner TV s02e04] – to drugi najchętniej ogladany film na naszym YouTubie w 2023 r.
Zebraliśmy w nim najczęściej zadawane pytania dotyczące produktu firmy Forner – kolekcji cienkich blatów kompaktowych. Posłuchajcie FAQ (frequently asking questions – najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi), a cienkie blaty kompaktowe Forner przestaną być dla Was tajemnicą:)

Miejsce trzecie naszego zestawienia: Jak obrabiać cienkie blaty kompaktowe Forner TT – wideoporadnik

Zobaczcie nasz wideoporadnik, w którym Piotr Flis, pracownik Fornera pokazuje i tłumaczy, jak przeprowadzić podstawową obróbkę cienkich blatów kompaktowych Forner. To jeden z najchętniej oglądanych filmów na naszym kanale.

Czwarte miejsce – Cienkie blaty kompaktowe Forner – wzorniki kolekcji slim 10

Zaglądamy do wzornika kolekcji cienkich blatów kompaktowych slim 10, aby zobaczyć, jak wyglądają próbki blatów (format próbki 11,5x7cm).

Miejsce nr 5: Walizka Forner by Cleaf – wzornik włoskich płyt meblowych

W zestawieniu zdominowanym przez cienkie blaty kompaktowe znalazło się miejsce na wideo prezentujące wzornik płyt meblowych Cleaf.


Top 9 zdjęć Forner na instagramie

Po filmach czas na zdjęcia i instagram Forner, który ma już ponad 7 tys. Obserwujących, co oznacza, że dołączyło do nas od ubiegłego roku ponad 1 tys. obserwujących. Dzięki!

Stworzyliśmy poniżej kolaż, na który składa się dziewięć zdjęć z 2023 r. z największą ilością polubień. Powierzchnie matowe płyt meblowych, wzorniki materiałów meblarskich, włoskie płyty dekoracyjne Cleaf, cienkie blaty oraz ekologiczne płyty meblarskie – to materiały, które „zebrały” najwięcej Waszych serduszek.

A! jeszcze w kwestii filmów. Najwięcej – ponad 6 tys. odtworzeń zebrała rolka z otwarcia targów Warsaw Home. Ale blisko tego wyniku były zarówno nowe kolory płyt Velvet jak i realizacja z ekologicznych płyt meblowych Forrest.

Podsumowując naszą obecność w social mediach w 2023 r. dodajmy, że top 3 postów o największych zasięgach na Facebooku to: Otwarcie Warsaw Home, post prezentujący moodboardy z płytami meblowymi z podokolekcji Velvet na lato oraz post pokazujący kozackie połączenie płyt meblowych Forner Velvet i Cleaf Engadina.

Forner w mediach tradycyjnych i internetowych

Forner był również obecny w mediach tradycyjnych i internetowych. Każdego miesiąca pojawiała się na nasz temat co najmniej jeden artykuł czy wzmianka – a to relacja z targów z udziałem Forner a to artykuł na temat nowości produktowych. Przedstawiciele Forner byli również cytowani w branżowej prasie w artykułach eksperckich.

International level Forner osiągnął również w relacjach z mediami. Nasze produkty trafiły na łamy prestiżowego Furniture Journal , wiodącego na brytyjskim rynku magazynu B2B dla branży produkcji mebli i komponentów meblowych. Lipcowe wydanie założonego w 1993 r. i ukazującego się w dwumiesięcznym cyklu magazynu, zostało w dużej mierze poświęcone relacji z targów interzum cologne, w tym premierom produktowym Forner Sp. z o.o.

Kolejna publikacja na temat Forner Sp. z o.o. w prasie zagranicznej, to rozmowa z naszym Brand Managerem, Włodzimierzem Włochem, na temat działalności i produktów Forner oraz trendów w branży meblarskiej zamieszczona w Easy Engineering Magazine.

Warta odnotowania jest również pierwsza okładka w historii Forner. Na pierwszej stronie czerwcowego numeru magazynu Meblarstwo Komponenty i Technologie pojawiło się zdjęcie prezentujące płyty meblowe Pearl. – Każdy artykuł poświęcony naszym produktom w branżowej prasie to jakby drobne wyróżnienie, pochwała i dowód na to, że nasze wysokiej jakości materiały meblarskie zwracają uwagę ekspertów i pasjonatów designu – mówi Włodzimierz Włoch.

Forner trzyma rękę na pulsie

Warto także podkreślić, że trzymamy rękę na pulsie i chcemy, byście i Wy mogli być na czasie. Stąd staramy się dla Was zdawać relacje z najważniejszych światowych i europejskich wydarzeń związanych z designem i meblarstwem. Bywa, że w ramach weekendowych postów na Instagramie czy fb pokazujemy Wam również relacje ze światowych muzeów czy instytucji kulturalnych, a branżowo, w tym roku byliśmy dla Was miedzy innymi na Salone del Mobile, maison Objet czy Interzum, ale także zaglądaliśmy na nowe ekspozycje naszych partnerów np. we włoskim lissone do CCube firmy Cleaf, której jesteśmy dystrybutorem, a także na ekspozycje naszych klientów podczas targów Meble Polska czy 4 Design Days.

Salone del Mobile 2023 – fotoreportaż Forner

Maison & Objet 2023 w obiektywie Forner

Nie omieszkaliśmy Wam także pokazać, jak wyglądały targi BIG5 w Nigerii i RPA, skąd przywieźliśmy dla Was także interesujące materiały wideo – jak np. rozmowa z Zamą Zacą na temat trendów wnętrzarskich w Republice Południowej Afryki.

Tym ostatnim akcentem – wideo z cyklu Forner Travel Diaries, czyli pamiętnika z podróży, kończymy naszą podróż wstecz – do tego co przyniósł nam 2023. Był to bardzo intensywny i mega pracowity rok. Jak mogliście przeczytać, posłuchać i zobaczyć, obfitował on w wiele wydarzeń, które zostawiamy tu w formie zapisków, do których będzie nam miło wrócić za kilka tygodni, miesięcy czy lat.

Tymczasem przed nami kolejny rok pełen wyzwań. Życzymy Wam, aby nowy, 2024 r. był dla Was pomyślny i wypełniony samymi pozytywnymi wydarzeniami oraz pięknymi realizacjami przy użyciu materiałów meblarskich Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót