Meble na wymiar z płyty Forner Forrest

Ta ekspozycja Śląskiej Hurtowni Komandor opiera się na czterech kolorach, ciepłym dekorze drewnopodobnej płyty melaminowanej z ekologicznej kolekcji Forner Forrest GA 0342 oraz na czerni, graficie oraz bieli. Ich rozłożenie na różnych powierzchniach i surowcach dało ciekawą kompozycję, która zachwyca ponadczasowością, elegancją i oczekiwanym, wyjątkowym designem.

Warto dodać, że aluminium systemów Lumi i Orto doskonale komponowało się z pięknym w wyglądzie i szlachetnym w dotyku dekorem drewna. Towarzystwo dla nich stanowiło szkło pod postacią przezroczystych, ryflowanych i mlecznych tafli. Proste linie, minimalizm w barwach i dodatkach, brak przerysowań i perfekcyjna funkcjonalność, podkreślają nowoczesny charakter stworzonej ekspozycji i przemyślanych w każdym detalu mebli.

Ekspozycja firmy Komandor miała swoją premierę na targach 4DesignDays

Wysokie szafy uchylne o prostych frontach w towarzystwie nieszablonowego regału – idealna kompozycja do każdego wnętrza
Zastosowane materiały:
Szafy i regał: wszystkie elementy drewnopodobne płyta Forner Forrest GA 0342. Akcesoria Komandor z linii Mocca.
Witryna boczna: Komandor, system uchylny Opal OP1, kolor Anoda Szampańska, uchwyt OP1, wypełnienie szkło ryflowane.

Garderoba w systemie Orto. Strefa przechowywania ubrań wiszących
Zastosowane materiały:
Garderoba: Komandor system do zabudowy Orto „L”, w kolorze Anoda Grafitowa, półki profil Opal OP1 Anoda Grafitowa z szybą przezroczystą. Kontenery i część półek płyta Forner Forrest GA 0342. Akcesoria Komandor z linii Mocca. Podświetlane plecy garderoby – szkło matowe.
Wejście do garderoby: Komandor, przeszklenia Lumi. Wypełnienie szkło przezroczyste i szkło ryflowane.

o kolekcji płyt meblowych Forner Forrest

Ekologia w branży meblarskiej i projektowania wnętrz staje się coraz ważniejsza. Rosnąca świadomość klientów i zwiększone zainteresowanie kwestiami zrównowazonego rozwoju powodują, że producenci mebli oraz architekci coraz częściej wybierają materiały meblarskie kierując się nie tylko ich jakością i designem, ale także ich ekologicznym charakterem. Nic więc dziwnego, że bardzo dużą popularnością cieszą się płyty meblowe Forner z kolekcji Forrest, które łączą w sobie wyjątkową jakość, nowoczesne wzornictwo oraz ekologiczne podejście do wytwarzania produktu.

Kolekcja płyt meblowych Forner Forrest zbiera w jednym miejscu wysmakowane i uniwersalne dekory o eleganckich strukturach powierzchni, które sprawdzą się w dowolnej aranżacji i ułatwią kreację pięknych wnętrz. O takiej kolekcji płyt meblowych marzyliśmy od dawna.
Kolorystyka kolekcji płyt meblowych Forrest to wynik analizy trendów i oczekiwań klientów, nieustannych poszukiwań nowości oraz uważnej selekcji materiałów spośród tego, co najlepsze do zaoferowania ma europejski rynek meblarski.

To z czego jesteśmy szczególnie dumni to fakt, że poza wysoką jakością płyt meblowych, kolekcję Forrest udało nam się stworzyć w duchu eko. Do produkcji płyt meblowych Forrest wykorzystano bowiem materiały pochodzące z recyklingu. Kolekcja Forrest to wkład Forner w bardziej zielony i zrównoważony świat 🌳🌱

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót