Forner na Warsaw Home 2023

Tegoroczna prezentacja Forner na Warsaw Home, to była prawdziwa uczta dla zmysłów! Dla miłośników nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów meblarskich wizyta na stoisku Forner na targach Warsaw Home 2023 pozostanie w pamięci na baaaaardzo długo. Na targach swoją premierę miało ponad 50 nowych wzorów materiałów meblarskich – płyt meblowych i blatów, a sama ekspozycja, uzupełniona pracami artystów związanych z Uniwersytetem Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, była wprost FE-NO-ME-NA-LNA! Podsumowanie naszego udziału w Warsaw Home przeczytacie tutaj: Warsaw Home 2023: Forner zmiótł konkurencję z planszy, a poniżej obejrzycie galerię zdjęć.

Stoisko Forner na Warsaw Home – określane przez odwiedzających jako jedno z najbardziej efektownych stoisk na targach Warsaw Home 2023 – zostało zaprojektowane przez zespół projektowy Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz. Ekspozytory zostały zaprojektowane przez dr. hab. Michała Filipiaka, natomiast za projekt ekspozycji odpowiadał dr hab. Mateusz Wróblewski.

– Jesteśmy dumni z tej współpracy. I wierzę że to dopiero początek naszej wspólnej przygody – mówi Agnieszka Bartkowiak, wiceprezes Forner.

Fot.: KB Kadry

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót