Velvet na lato! Nowe, odważne kolory kolekcji Velvet ultra matt® Forner

Te kolory są wyjątkowe. Odważne i ekscytujące. Ożywiają nasze wnętrza i dusze. Są jak letnie niebo, morze i słońce, za którym tęsknimy zimą. Daj się zauroczyć. Niech wnętrza rozkwitną nowymi barwami z palety płyt meblowych Velvet ultra matt®, do której Forner dodał właśnie 11 nowych, unikalnych kolorów.

velvet ultramatt - kolory lata we wnętrzach
velvet ultramatt – nowe kolory 2023

Relaks, promienie słońca i letnia obfitość kolorów pozwalają na czerpanie inspiracji z piękna otaczającej nas natury. Wakacyjny czas skłania też do refleksji: czy nie warto odejść od bieli i szarości we wnętrzach na rzecz bardziej zdecydowanych i odważnych barw?

Forner, lubelski producent płyt meblowych, inspiruje producentów mebli i osoby związane z kreacją przestrzeni. Tym razem idąc na przekór obowiązującym modom, proponuje do zastosowania we wnętrzach żywe i nieszablonowe kolory, których nikt inny nie ma w ofercie. Za sprawą jedenastu nowych, ekscytujących barw wchodzących w skład kolekcji płyt meblowych Velvet ultra matt, można stworzyć wnętrza, w których poczujemy atmosferę wakacyjnego raju.

Niech wnętrza rozkwitną letnimi kolorami Velvet ultra matt®

– Zmysłowe odcienie lata dodadzą ciepła, przytulności i wyrazistości każdemu pomieszczeniu. 11 nowych, letnich kolorów płyt meblowych Velvet ultra matt, w tym karmel, marsala czy lilia, przywołuje na myśl pozytywne doświadczenia wakacyjnych podróży, letniego odpoczynku i zapachów towarzyszących nam podczas błogiego lenistwa. Barwy nieba, morza czy ogrodu oliwnego wprowadzają do naszych wnętrz świeżość i lekkość. Kolory zachodu słońca nadadzą przestrzeniom romantycznego i magicznego charakteru. A jeszcze inne letnie tony z palety Velvet obudzą w nas radość i inspirację do działania – mówi Agnieszka Bartkowiak, wiceprezes Forner.

– Nieco żartobliwie parafrazując Oskara Wilde’a: nasze wnętrza, podobnie jak przysłowia, powinny zostać przeprojektowane. Zostały bowiem napisane zimą, a teraz mamy lato. Warto przenieść letnią energię i świeżość do wnętrz naszych domów czy biur. Wprowadzenie matowych, pastelowych, letnich kolorów płyt meblowych to wyjątkowy sposób na stworzenie indywidualnych przestrzeni pełnych radości, lekkości i wakacyjnego nastroju – dodaje wiceprezes Forner.

Wykorzystanie letnich kolorów płyt meblowych ma nie tylko wymiar estetyczny, ale także wpływa na nasze samopoczucie. Mówi się, że jasne, pastelowe barwy działają pozytywnie na naszą psychikę, przynosząc poczucie radości i harmonii. Przywołując letnie wspomnienia za pomocą kolorów będziemy mogli cieszyć się chwilą i czerpać radość we wnętrzach również w szaroburych, jesienno-zimowych miesiącach.

Velvet ultra matt – odważne pastelowe kolory we wnętrzach

Nowe kolory płyt Forner Velvet są odpowiedzią na oczekiwania i zapytania klientów indywidualnych, producentów mebli i projektantów wnętrz. Do tej pory próby odejścia od stonowanego, „skandynawskiego” podejścia do kreacji przestrzeni na rzecz inwestycji w żywe i odważne kolory, były nieco nieśmiałe. Podstawowym ograniczeniem był brak odpowiednich kolorystycznie materiałów.

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowych unidekorów płyt Forner Velvet ultra matt przestaje to być problemem, a wnętrza można projektować w bardziej odważny sposób. Bo poza unikalną – liczącą już 44 kolory – paletą barw, kolekcja płyt Velvet ma w sobie wszystko, czego poszukuje klient. Są i unikalne cechy wizualne: uwodzący zmysły poziom matowości i satynowej w dotyku powierzchni. Są niezaprzeczalne walory użytkowe, jak odporność na zarysowania, technologia antifingerprint i łatwość czyszczenia. A także możliwości techniczne, jak choćby możliwość stworzenia niewidocznej linii łączenia obrzeża z płytą.

– Do tego pastelowa kolorystyka płyt meblowych Velvet przynosi do wnętrz wrażenie lekkości i świeżości, co jest idealne dla osób pragnących uniknąć ciężkich i masywnych mebli. Delikatne, przygaszone pastele, takie jak np. karmel, łososiowy, jeansowy czy szarozielony nadają pomieszczeniom przyjemny, letni charakter, a jednocześnie pozwalają na łatwe dopasowanie do różnych stylów wnętrzarskich. Ponadto matowe wykończenie płyt meblowych przyczynia się do saturacji światła, dzięki czemu kolory i wnętrza stają się subtelniejsze – tłumaczy Agnieszka Bartkowiak.

Kolekcja płyt meblowych Forner velvet ultra matt
Kolekcja płyt meblowych Forner velvet ultra matt liczy 44 kolory
płyty velvet ultramatt - nowe kolory 2023 - moodboard
Forner velvet ultra matt – nowe kolory 2023 – moodboard

Płyty meblowe Forner Velvet ultra matt ułatwiają tworzenie pięknych i minimalistycznych wnętrz. Wyróżnia je zachwycająca, pastelowa kolorystyka odpowiadająca współczesnym trendom oraz uwodzący efekt głębokiego matu / ultramatowej głębi.

O dostępność pytajcie menedżerów sprzedaży Forner.

W kolejnym wpisie w dziale blog i aktualności Forner znajdziesz nasze propozycje zastosowanie matowych, pastelowych, wiosennych kolorów płyt meblowych Velvet w postaci moodboardów.

Płyty meblowe Forner Velvet ultra matt w letniej kolorystyce po raz pierwszy można było zobaczyć podczas targów interzum. Kilka ujęć zobaczycie w naszym filmie podsumowującym udział Forner w targach w Kolonii.

Ceny płyt meblowych Forner, w tym cenę płyt meblowych Forner Velvet ultra matt, sprawdzisz w zakładce cennik Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót