Kuchenna wyspa z ekologicznym charakterem

Ekologiczne płyty meblowe stają się coraz bardziej popularne i wykorzystują je w swoich realizacjach topowi producenci mebli. Jednym z przykładów jest kuchnia wykonana przez Studio Vigo. Drewniane dekory zastosowane na wysokiej zabudowie i kuchennej wyspie to ekologiczna płyta meblowa Forner Forrest KA 0793.

Kuchenna wyspa Vigo z ekologicznym charakterem

Studio Vigo, wieloletni klient Forner, specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie kuchni na indywidualne zamówienie. Kilka spektakularnych realizacji, w której zastosowano m.in. fornerowe materiały meblarskie można znaleźć w naszej galerii (Kuchnia Vigo z blatami kompaktowymi Forner lub Fronty Cleaf Yosemite w kuchni), a w dzisiejszym blogowym wpisie skupimy się na kolejnej – tym razem kuchni z popularną wyspą – przy realizacji której wykorzystano m.in. ekologiczną płytę meblową Forner Forrest.

Kuchenna wyspa ułatwia nie tylko organizację przestrzeni. Często stanowi także miejsce, przy którym chętnie gromadzą się domownicy czy goście. W nowoczesnej odsłonie wyspa kuchenna wpisuje się w styl całego wnętrza. Czasami jednak może stać się głównym elementem aranżacji, który wyróżni się na tle pozostałych mebli.

Doskonałym przykładem jest realizacji studia Vigo z Katowic. Wyspa i wysoka zabudowa w tej kuchni zostały wykonane z ekologicznej płyty meblowej Forner Forrest KA 0793 o drewnianym, ponadczasowym dekorze. A czarne fronty szafek dolnych i górnych to frezowany MDF – wzór opracowany przez Vigo Kuchnie.

W tzw. strefie mokrej wykorzystano przepiękny granit, który zastosowano również jako panel ścienny. Wyjątkową ozdobą kuchni jest owalny stół wykonany z granitu na frezowanej podstawie, przy którym wygodnie może zasiąść nawet kilka osób.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Vigo Kuchnie.


Płyta meblowa Forrest to produkt, którego idea zrodziła z troski o zasoby naturalne Ziemi. Świadomość związana z ochroną środowiska wzrasta, również w branży meblarskiej. Stąd pomysł na ponowne wykorzystanie materiałów drewnopochodnych takich jak meble, palety, krzesła czy odpady tartaczne, którym nadaje się nowe życie tworząc ekologiczną płytę meblową – Forrest – powstałą w 100 proc. z drewna z recyklingu. Proces produkcji płyt Forrest to powtarzalny cykl, który polega na zbieraniu drewna odpadowego, poddaniu go recyklingowi i przekształceniu w nowy wyrób meblarski – ekologiczną płytę meblową. Miłość do produktów jest równoznaczna z miłością do naszej planety.

Dbałość o środowisko i zasoby naturalne to niejedyne korzyści z wyboru płyty meblowej Forrest.

Ekologiczna płyta meblowa Forrest od Forner to: włoski design; ponadczasowe i eleganckie dekory o unikalnych powierzchniach i wyrazistych strukturach; dopasowane kolorystycznie i strukturalnie obrzeże; łatwość obróbki stolarskiej; dostępność płyty od 1 sztuki (stan magazynowy Forner w Lublinie); wszechstronność zastosowania (meble, fronty, blaty).

Forner® to:
🤩 płyty meblowe matowe i połyskowe,
😍 włoskie płyty dekoracyjne,
🥰 cienkie blaty kompaktowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą na:
👉 oferta płyt meblowych i blatów Forner 👈
lub skontaktuj się z naszymi menedżerami sprzedaży:
👩‍💼 Kontakt z Forner 👨‍💼

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót