Fronty Cleaf Yosemite w kuchni

Drewno nadaje kuchni specyficzną, przytulną atmosferę. Naturalny materiał jest zwykle drogi i trudny w utrzymaniu. Z powodzeniem można go więc zastąpić oryginalnymi płytami dekoracyjnymi, które doskonale odwzorowują naturę. Forner Yosemite to melaminowana płyta meblowa imitująca delikatnie spęczniałe drewno sosny szkockiej. Spójrzcie tylko na jej piękne, płomienne słoje drewna, niesamowicie ciepłe wybarwienie oraz charakterystyczne żółte “języki ognia”, które dosłownie zahipnotyzują każdego. Forner Yosemite z włoskiej kolekcji płyt meblowych Cleaf zapewni podstawę doskonałej aranżacji na długie lata.

Zabudowa kuchenna z płyty Cleaf Yosemite od Forner

materiał meblarski: płyta meblowa Cleaf Yosemite S013
realizacja: Vigo Kuchnie / ekspozycja podczas targów 4 Design Days
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Wysokiej jakości płyta meblowa Cleaf Yosemite, którą oferuje Forner, znajduje swoje zastosowanie w każdym rodzaju wnętrz. Przykładowe realizacje na bazie włoskiej płyty meblowej Cleaf Yosemite można znaleźć w naszej galerii inspiracji:

Płyty meblowe Forner to nie tylko dekory włoskiego producenta Cleaf. To także bardzo szeroka oferta dekorów płyt akrylowych w wersji na wysoki połysk oraz meblowych płyt akrylowych na głęboki mat. Forner produkuje również płyty meblowe o ultramatowym wykończeniu – Velvet. Oferta płyt meblowych Forner daje bardzo bogaty wachlarz możliwości projektowych i pozwala na tworzenie wnętrz o unikalnym charakterze.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót