Ekspozycja Forner na interzum 2019

Forner zadebiutował na Międzynarodowych Targach Interzum 2019, które odbyły się od 21 do 24 maja 2019 r. w Kolonii. Po raz pierwszy podczas targów zagranicznych czołowy polski producent materiałów dla meblarstwa zaprezentował swoją ofertę, na którą składają się akrylowe płyty meblowe na wysoki połysk oraz akrylowe płyty meblowe na głęboki mat.

Zobaczcie galerię zdjęć – płyty meblowe Forner – ekspozycja na interzum 2019

Podczas targów interzum 2019 w Kolonii Forner zaprezentował ekspozycję stworzoną z płyt meblowych, których jesteśmy producentem:

Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe

Historia firmy Forner zaczęła się w 2007 r., kiedy zaoferowaliśmy na polskim rynku nowatorskie płyty meblowe włoskiej firmy CLEAF wyróżniające się niezwykle głębokimi strukturami powierzchni. Pięć lat później rozpoczęliśmy również produkcję płyt akrylowych w wysokim połysku. Obecnie jesteśmy liderem w sprzedaży płyt meblowych na wysoki połysk i płyt meblowych na głęboki mat. Nasze materiały meblarskie są dostępne na rynkach całego świata.

Nasze motto brzmi: “Jakość od rdzenia po powierzchnię”. Poznaj filozofię marki Forner.

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner.

Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót