Kuchnia w białym połysku i z płytą Cleaf Yosemite

Płyta meblowa Cleaf Yosemite to jeden z materiałów meblarskich, po które najchętniej sięgają nasi klienci. Wynika to przede wszystkim z bardzo oryginalnego i wyrafinowanego wzoru spęczniałego drewna szkockiej sosny, który nie tylko przyciąga wzrok, ale także daje sugestywne wrażenia dotykowe. W połączeniu z klasyką, czyli białymi frontami na wysoki połysk, otrzymujemy receptę na nietuzinkową zabudowę kuchenną. Z resztą zobaczcie sami galerię zdjęć prezentującą kuchnię w białym połysku i z płyty Cleaf Yosemite.

Cleaf Yosemite zastosowana do produkcji mebli kuchennych

materiał meblarski (płyty meblowe Forner): płyta meblowa Cleaf Yosemite S013
realizacja: Decostyl / Max Kuchnie Chełm
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Płyta meblowa Cleaf Yosemite o oryginalnym wyglądzie, którą oferuje Forner, znajduje swoje zastosowanie w każdym rodzaju wnętrz. Przykładowe realizacje na bazie włoskiej płyty meblowej Cleaf Yosemite można znaleźć w naszej galerii inspiracji:

Płyty meblowe Forner to nie tylko dekory włoskiego producenta Cleaf. To także bardzo szeroka oferta dekorów płyt akrylowych w wersji na wysoki połysk oraz meblowych płyt akrylowych na głęboki mat. Forner produkuje również płyty meblowe o ultramatowym wykończeniu – Velvet. Oferta płyt meblowych Forner daje bardzo bogaty wachlarz możliwości projektowych i pozwala na tworzenie wnętrz o unikalnym charakterze.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót