Nowoczesna kuchnia

Mówią, że kuchnia to serce każdego domu, powiadają, że kuchnia to serce całego mieszkania. Bądźmy szczerzy, nie zawsze;) Ale niezależnie od tego, czy w kuchni spędzamy najwięcej czasu – czy to w czasie gotowania czy rozmów w trakcie spotkań domowych i towarzyskich – czy też traktujemy je jako miejsce, gdzie odgrzewamy coś na szybko – najczęściej włoską pizzę;) – to kuchnia powinna być kuchnią – być nowoczesna i praktyczna.

Od czego więc zacząć projektowanie kuchni? Planując wykonanie modnej aranżacji kuchni, specjaliści stawiają na nowoczesne materiały meblarskie – Płyty Forner. Stworzone z nich meble kuchenne to najbardziej optymalne kuchenne rozwiązania. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pokazowej realizacji firmy Carmin z Lublina, gdzie akrylowe płyty w wysokim połysku od Forner połączono z płytą Cleaf Yosemite S013 Old Jack, również z naszej oferty płyt meblowych i blatów.

Fronty szafek wykonano z akrylowych płyt meblowych na wysoki połysk. Ich lustrzana powierzchnia jest nie do osiągnięcia w przypadku innych technologii, np. w przypadku frontów lakierowanych. Cienkie blaty kompaktowe są odporne na zarysowania, uderzenia i wilgoć, dlatego znajdą zastosowanie m.in. w kuchni, gdzie można w pełni docenić także ich designerski wygląd. Spójrzmy jeszcze na drewniane fronty, gdzie zastosowanie znalazła dekoracyjna płyta melaminowana z włoskiej oferty Cleaf & Forner. Piękny rysunek słojów drewna oddany na powierzchni płyty Cleaf Yosemite, stanowi mocny wyróżnik nowoczesnej kuchni.

Brakuje Ci inspiracji, aby stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń? Zastanawiasz się, jak urządzić kuchnię? Inspiracje i zdjęcia kuchni w różnych stylach – wszystkie z płyt Forner – znajdziesz w galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner.

Współpracuj z Forner – to się opłaca!

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Wybierz płyty Forner . Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? Praca na wzornikach Forner to czysta przyjemność obcowania z doskonałą formą. A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner. Nasi przedstawiciele – specjaliści w branży płyt meblowych – doradzą Ci w wyborze płyty meblowej idealnej do Twoich potrzeb. Oferujemy produkty najwyższej klasy i jakości. Materiały meblarskie Forner to szeroki wybór asortymentu, nie tylko do zaaranżowania modnej kuchni.

Jesteś projektantem, architektem? Wiemy, że to w Waszych projektach zaczyna się życie naszych płyt meblowych. Chcemy współpracować z najlepszymi, dlatego odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

I na koniec jeszcze jedno pytanie: Szukasz płyty meblowej? Szukasz płyty Forner!;) A już zupełnie serio, jeśli poszukujesz materiałów meblarskich do aranżacji przestrzeni, w tym dekoracyjnych płyt meblowych – akrylowych i melaminowanych, czy blatów HPL Compact, to…

Zobacz ofertę płyt meblowych produkowanych przez Forner

Zobacz ofertę dekoracyjnych płyt meblowych oraz blatów, których Forner jest dystrybutorem

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót