Kuchnia z płyty Cleaf Ares

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z realizacji kuchni BRW Chełm, gdzie wykorzystano włoską płytę meblową Cleaf Ares o charakterystycznej strukturze betonu z oferty Forner. Miedziany kolor powierzchni płyty plus odzwierciedlenie prostoty surowego tynku wzmacniają wrażenia wizualne nadając kuchni industrialnego stylu przy zachowaniu lekkości materiału płyty meblowej.

Zabudowa kuchenna z płyty Cleaf Ares Forner

materiał meblarski: płyta meblowa z włoskiej kolekcji Forner – Cleaf Ares FB44 Stromboli / struktura betonowej powierzchni
realizacja: salon ekspozycyjny BRW Chełm
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Styl Made in Italy w płytach meblowych kojarzy się od ponad dekady nierozłącznie z firmą Forner. A to za sprawą kolekcji włoskich melaminowanych płyt Cleaf. Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf by Forner jest stale rozwijana, a na stanie magazynowym w Polsce, Forner utrzymuje blisko 100 dekorów, gwarantując szybką dostawę. Ponadto Forner, jako generalny dystrybutor Cleaf, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso.

Płyty meblowe Forner w domach celebrytów – projektantów

Wróćmy jednak do głównego tematu, czyli najlepszych aranżacji wnętrz przy użyciu płyt meblowych. Na naszej stronie znajdziecie również inne realizacje, które powstały w oparciu o melaminowaną płytę meblową Cleaf Ares w industrialnym stylu o strukturze surowego tynku. Warto zajrzeć chociażby do kuchni, w której Forner Ares połączono z inną włoską płytą meblową – Cleaf Yosemite: Kuchnia Ares + Yosemite.

Ciekawa aranżacja wnętrza innej kuchni powstała w oparciu o Cleaf Ares i czarny matowy blat kompaktowy z naszej oferty. Aby zobaczyć, co wyczarował Tomasz Pągowski w ramach swojego programu: Remont w 48h – zajrzycie do galerii zatytułowanej: Płyty Cleaf Ares i cienki blat / Remont w 48h. Przeczytajcie też nasz wpis o udziale naszych materiałów meblarskich w programach TV: Forner w programie Remont w 48h Tomasza Pągowskiego. Pozostając w tematyce projektantów-celebrytów, warto zajrzeć do galerii zdjęć, w której prezentujemy kuchnię Tomasza Pągowskiego, wykonaną m.in. z płyty MDF barwionej w masie. Płyty meblowe Forner zostały wykorzystane również przez Dorotę Szelągowską w jej prywatnym mieszkaniu oraz w jej pracowni. Włoską płytę meblową z kolekcji Forner – Cleaf Millennium – zobaczymy w korytarzu, gdzie od razu robi wrażenie na odwiedzających, biały cienki blat kompaktowy służy jako przestrzeń robocza, przedłużenie parapetu oraz element dekoracyjny, a przenosząc się już do pracowni w Fort 8 możemy podziwiać płytę Cleaf Sherwood w kolorze białym. Przeczytajcie cały wpis na naszym blogu: Płyty meblowe Forner w mieszkaniu i pracowni Doroty Szelągowskiej.

Więcej inspiracji zdjęciowych znajdziesz w galerii zdjęć z realizacji z wykorzystaniem materiałów meblarskich Forner. Zajrzyj też na naszego bloga, gdzie przeczytasz m.in. artykuł o rewolucji w świecie płyt meblowych. Będzie to także podróż do świata płyt meblowych Made in Italy. Artykuł na temat włoskich płyt melaminowanych, który jest także relacją z wizyty we Włoszech zatytułowaliśmy: Cleaf (R)evolution. Wizyta w showroomie Cleafa

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót