Płyty Cleaf Ares i cienki blat / Remont w 48h

Program „remont w 48h” w telewizji Domo+ pokazuje w każdym z odcinków metamorfozę jednego pomieszczenia. Po obejrzeniu mieszkania i wyborze miejsca, które ma zostać odnowione, Tomasz Pągowski rozmawia z właścicielami o ich oczekiwaniach, gustach, potrzebach i możliwościach finansowych. Następnie przedstawia pomysł na nową aranżację pomieszczenia i przystępuje do pracy.

W jednym z odcinków programu wykorzystano płyty meblowe Cleaf Ares FB03 i Cleaf Ares FB11 oraz cienki matowy blat kompaktowy Z105, które posłużyły do stworzenia czystej, klarownej i funkcjonalnej kuchni. Przeczytasz o tym na naszym blogu we wpisie: Forner w programie Remont w 48h Tomasza Pągowskiego

A tymczasem zobaczcie galerię zdjęć.

Forner Ares i czarny blat w prywatnym mieszkaniu

materiały meblarskie Forner: Czarny cienki blat kompaktowy Z105 Forner oraz włoska płyta meblowa Ares FB03 Beton i Ares FB11 Beton
fotografie dzięki uprzejmości IMATHOME

Jeśli brakuje Ci inspiracji, aby stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń i zastanawiasz się, jak urządzić kuchnię, to inspiracje i zdjęcia kuchni w różnych stylach – wszystkie wykonane z płyt Forner – znajdziesz w galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner.

Jak wybrać projektanta wnętrz i jak z nim pracować?

Warto również zajrzeć na nasz blog, gdzie w pierwszym sezonie Forner TV poruszamy trzy niezwykle ważne kwestie, o które bardzo często pytacie:

Płyty meblowe Forner w domach projektantów

Pozostając przy temacie projektantów i architektów wnętrz, to warto zajrzeć do galerii zdjęć, w której prezentujemy kuchnię Tomasza Pągowskiego, wykonaną m.in. z płyty MDF barwionej w masie. Płyty meblowe Forner zostały wykorzystane również przez Dorotę Szelągowską w jej prywatnym mieszkaniu oraz w jej pracowni. Włoską płytę meblową z kolekcji Forner – Cleaf Millennium – zobaczymy w korytarzu, gdzie od razu robi wrażenie na odwiedzających, biały cienki blat kompaktowy służy jako przestrzeń robocza, przedłużenie parapetu oraz element dekoracyjny, a przenosząc się już do pracowni w Fort 8 możemy podziwiać płytę Cleaf Sherwood w kolorze białym. Przeczytajcie cały wpis na naszym blogu: Płyty meblowe Forner w mieszkaniu i pracowni Doroty Szelągowskiej.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót