wizyta w C-House Cleaf

Wybór nowych dekorów płyt meblowych to zawsze ekstremalnie trudne zadanie. Kiedy jednak selekcji dokonuje się w miłych okolicznościach przyrody, jest to sama przyjemność. Dziś zabieramy Was do takiego miejsca – C-House firmy Cleaf, której Forner jest oficjalnym dystrybutorem. To właśnie we włoskim Lissone wybraliśmy dla Was aż 18 nowych dekorów, które niebawem znajdą się w naszej ofercie. Ale ciiii… bo może to jeszcze nie wszystko, co w tym roku przygotowaliśmy w ramach kolekcji włoskich płyt meblowych Cleaf?

Cleaf & Forner – największa kolekcja płyt meblowych w Polsce

Forner oferuje włoskie płyty meblowe o przepięknych dekorach od ponad 10 lat. Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf by Forner jest stale rozwijana, a na stanie magazynowym w Polsce, Forner utrzymuje blisko 100 dekorów, gwarantując szybką dostawę. Ponadto Forner, jako generalny dystrybutor Cleaf, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso.

Dostępność bogatej kolekcji najwyższej jakości płyt meblowych Cleaf, które uzupełniają dopasowane kolorystycznie i strukturalnie obrzeża ABS oraz laminaty na zamówienie daje architektom i projektantom niemal nieograniczone możliwości projektowe w tworzeniu wnętrz odpowiadającym współczesnym trendom. Wszystkie dekory z Cleaf Espresso są dostępne od 1 sztuki, a dzięki współpracy Cleaf i Forner sprowadzenie wybranych elementów kolekcji Cleaf Espresso jest możliwe w ciągu zaledwie 2-3 tygodni.

Na naszym blogu przeczytasz o rewolucji w świecie płyt meblowych. Zabierzemy Cię w podróż do świata płyt meblowych Made in Italy. Cleaf (R)evolution. Wizyta w showroomie Cleafa

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner.

Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót