Kuchnia w pudrowym różu od Layman Meble

Zakład Meblowy Layman z Elbląga to firma o ponad 20-letniej tradycji w branży meblarskiej. To także wieloletni Klient firmy Forner. Layman specjalizuje się głównie w produkcji mebli pokojowych, kuchennych oraz systemowych.

W trakcie targów Meble Polska 2020 w Poznaniu Layman zaprezentował m.in. zestaw mebli kuchennych z frontami w kolorze pudrowego różu. Do ich produkcji wykorzystano płytę meblową Forner Velvet Collection, która oprócz pięknego, ultramatowego koloru, wyróżnia się bardzo wysoką odpornością na zarysowania oraz technologią antifingerprint (nie pozostają odciski palców).

Różowa kuchnia z matowymi frontami – płyty Velvet Forner

realizacja: Layman Meble / ekspozycja na targach Meble Polska 2020
wykorzystane materiały: płyta meblowa Forner ultramat Velvet 5987 Różowy
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Forner to synonim innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe. Kolekcja płyt Forner Velvet ultramat, którą zaprezentowaliśmy na początku 2019 r. została bardzo ciepło przyjęta przez klientów. „Te płyty są cudne”; „Najlepszy mat na rynku”; „super przyjemne w dotyku, najlepsza pastelowa kolorystyka”; „urzekające” – to tylko niektóre opinie na temat płyt meblowych Velvet od Forner, jakie mogliśmy usłyszeć od naszych Klientów.

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner.

Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót