Kuchnia – postarzany dąb Cleaf Pembroke

Płyta meblowa Cleaf Pembroke z włoskiej kolekcji Forner to wariacja nt. dębu, który został postarzony, co uwypukliło piękno drewna. Fronty kuchenne z płyty Cleaf Pembroke przyciągają uwagę i zachwycają odbiorców. Kuchnię z płyty meblowej odwzorowującej postarzany dąb zaprezentowała na targach Meble Polska 2020 firma Extom.

Kuchnia z płyty meblowej Cleaf Pembroke z oferty Forner

materiał meblarski: płyta meblowa Cleaf Pembroke
realizacja pokazowa
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Włoska płyta meblarska Cleaf Pembroke od Forner przypomina do złudzenia postarzany dąb. Linia wzoru drewna Pembroke jest synchroniczna, co oznacza, że rysunek drewna pokrywa się idealnie z głębokimi i naturalnymi żłobieniami na płycie.

Zajrzyj też na naszego bloga, gdzie przeczytasz m.in. artykuł o rewolucji w świecie płyt meblowych. Będzie to także podróż do świata płyt meblowych Made in Italy. Artykuł na temat włoskich płyt melaminowanych, który jest także relacją z wizyty we Włoszech zatytułowaliśmy: Cleaf (R)evolution. Wizyta w showroomie Cleafa

Historia włoskiego producenta płyt meblowych Cleaf w Polsce jest nierozerwalnie związana z działalnością firmy Forner, która jest oficjalnym dystrybutorem Cleaf Polska. Rozpoczynając działalność w 2007 r. właściciele Fornera mieli na celu przełamanie monotonii na rynku płyt meblowych i chcieli wyznaczać nowe trendy polskim rynku, oferując produkty, które umożliwiłyby Polakom wkroczenie w świat nowoczesnych materiałów meblarskich. Poszukując niepowtarzalnych dekorów, oryginalnych struktur i wzorów, unikalnych płyt meblowych, które mogłyby wypełnić niszę, Forner nawiązał w 2007 r. współpracę z włoską firmą Cleaf, stając się w Polsce generalnym i wyłącznym dystrybutorem płyt meblowych produkowanych w Lissone pod znakiem Cleaf.

Styl Made in Italy w płytach meblowych kojarzy się od ponad dekady nierozłącznie z firmą Forner. A to za sprawą kolekcji włoskich melaminowanych płyt Cleaf. Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf by Forner jest stale rozwijana, a na stanie magazynowym w Polsce, Forner utrzymuje blisko 100 dekorów, gwarantując szybką dostawę. Ponadto Forner, jako generalny dystrybutor Cleaf, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso. Poboczną kolekcją, którą można spotkać na rynku jest kolekcja Cleaf by Egger, której dekory są w kolekcji Forner od dawna.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót