Cleaf by Egger

Cleaf presented by Egger to kolekcja płyt meblowych Cleaf prezentowana przez firmę Egger. Wybrane dekory płyt Cleaf są uzupełnieniem kolekcji materiałów dekoracyjnych Egger na lata 2020–22. Kolekcja Cleaf by Egger to dekory, które znajdują się od dłuższego czasu w ofercie Forner oraz kilka nowych wzorów wprowadzonych do sprzedaży przez Cleaf na przełomie 2019/2020 roku. W skład kolekcji materiałów meblarskich Cleaf presented by Egger wchodzi 27 produktów, opracowanych w 10 strukturach, dostępnych w postaci płyt meblowych, laminatów i obrzeży ABS.

Cleaf by Forner > Cleaf presented by Egger

W porównaniu do kolekcji włoskich płyt meblowych Forner, na którą składa się blisko 100 dekorów dostępnych od ręki ze stanu magazynowego, kolekcja Egger + Cleaf stanowi więc zaledwie wycinek z bogatej oferty płyt meblowych Cleaf.

Są to dekory: Cleaf Alpaca, Cleaf Cheope, Cleaf Duna, Cleaf Fronda, Cleaf Idea, Cleaf Millennium, Cleaf Mosaico, Cleaf Okobo, Cleaf Primofiore, Cleaf Yosemite, z których większość od dawna jest dostępna w kolekcji Cleaf by Forner lub została wprowadzona do oferty Forner na początku 2020 r. i są dostępne od ręki od jednej sztuki z magazynu Forner w Lublinie lub od jednej sztuki na zamówienie. Skontaktuj się z Forner, aby uzyskać najlepszą ofertę na płyty meblowe Cleaf.

W skrócie kolekcja Cleaf prezentowana przez Egger, to cztery różne struktury drewna – sosna, jodła, wiąz i drewno egzotyczne, które opracowano wraz z papierami dekoracyjnymi, by uzyskać zsynchronizowane produkty doskonale odzwierciedlające rzeczywistość. Do tego jedna struktura metalowa z grawerowaniem pod kątem 45 stopni; jeden zsynchronizowany piaskowiec z reliefami z ziarnem średniej wielkości; jeden materiał tekstylny oraz jeden skórzany, które idealnie uzupełniają się z drewnem, co umożliwia podkreślenie charakteru wnętrza. A na dokładkę dwie struktury geometryczne, które dzięki grze światła i cienia podkreślają trójwymiarowość powierzchni płyt meblowych.

Perfekcyjne rozszerzenie Cleaf, jak nazywa uzupełnienie swojej kolekcji Egger, pozwala na tworzenie wielu kombinacji stylistycznych dla różnych kontekstów – nowoczesnych wnętrz, mieszkań, przestrzeni handlowych i innych, gdzie liczy się najwyższa jakość płyt meblowych.

Cleaf by Forner – wyraziste wrażenia dotykowe i wizualne

Elastyczny model działalności pozwala firmie Cleaf na ciągłe eksperymentowanie z przenoszeniem na powierzchnie płyt meblowych, obrzeży oraz laminatów HPL, wyrazistych wrażeń dotykowych i wizualnych. Płyty meblowe, laminaty i obrzeża produkowane są przez Cleaf wyłącznie w zakładach w prowincji Brianza. Materiały meblarskie są wykorzystywane na całym świecie przez architektów oraz firmy budujące inspirujące przestrzenie do mieszkania i pracy. Zobacz, jakie projekty udało się zrealizować przy pomocy płyt meblowych Cleaf w Polsce.

Cleaf S.P.A. to rodzinna spółka aktywna w sektorze materiałów drewnopochodnych dla branży meblowej i wystroju wnętrz. Materiały Cleaf cechuje wysoka wartość estetyczna, co spowodowało, że firma Forner nawiązała z Włochami współpracę ponad 10 lat temu, stając się pierwszym i oficjalnym dystrybutorem płyt meblowych Cleaf w Polsce.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót