Nowe dekory płyt Cleaf w Polsce

Forner rozszerza kolekcję materiałów dekoracyjnych włoskiej marki Cleaf w Polsce. W pierwszym kwartale 2020 r. do oferty handlowej, na którą składają się produkty Cleaf: płyty meblowe, laminaty oraz obrzeża ABS, trafi aż 18 nowych dekorów włoskiego producenta. Będą to całkiem nowe struktury: Alpaca, Cheope, Duna, Fronda oraz nowe kolory znanych już w Polsce dekorów: Millennium, Mosaico, Primofiore oraz Yosemite.

Forner, oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce, oferuje płyty meblowe o nietuzinkowych wzorach i strukturach tej włoskiej fabryki od ponad 10 lat. W ramach współpracy Cleaf i Forner na polskim rynku jest już dostępnych od ręki blisko 80 dekorów. Dzięki temu można natychmiast wdrażać kreatywne pomysły w życie. Dostępność w postaci płyt meblowych Cleaf, obrzeży ABS oraz laminatów – pozwala architektom i projektantom na tworzenie wielu kombinacji stylistycznych dla różnych kontekstów.

Na początku 2020 r. do oferty Forner trafi aż 18 nowych dekorów płyt Cleaf.

Kolekcja Cleaf od Forner – jakie nowości na 2020?

Kolekcja firmy Cleaf dostępna w Forner bazuje na innowacyjnych badaniach nad estetyką i właściwościami dotykowymi powierzchni. Przywołuje także włoską zdolność do interpretowania potrzeb dotyczących współczesnych mebli oraz najbardziej inspirujących środowisk, dzięki ciągłej wymianie pomysłów z architektami i projektantami przemysłowymi.

Nowości Cleaf w ofercie Forner to:
Różne struktury drewna – sosna, jodła, wiąz – opracowane wraz z papierami dekoracyjnymi w celu uzyskania zsynchronizowanych produktów, które doskonale odzwierciedlają rzeczywistość.

Jeden zsynchronizowany piaskowiec z reliefami z ziarnem średniej wielkości. Jeden materiał tekstylny oraz jeden skórzany doskonale komponujący się z esencją drewna, aby podkreślić wnętrze mebli.

Cleaf Cheope - nowa geometryczna struktura w ofercie płyty meblowe Forner

Dwie struktury geometryczne, które dzięki grze światła i cienia podkreślają trójwymiarowość.
Po wprowadzeniu nowych dekorów, kolekcja płyt Cleaf w Forner będzie liczyć blisko 100 wzorów. A to jeszcze nie koniec;)

Alpaca – płyta meblowa Cleaf

Struktura Alpaca imituje jedwabisty efekt cennego włókna naturalnego wykorzystywanego niegdyś w ubraniach cesarzy inków.

Płyty w strukturze Alpaca Forner prezentował podczas Warsaw Home 2019.
Dekory Alpaca FC43 Anversa i FC44 Bruxelles z kolekcji Cleaf prezentowanej przez Forner są doskonałym uzupełnieniem materiałów meblarskich o materiałowym charakterze.

Cheope – płyty meblowe Cleaf

Cleaf Cheope to geometryczna struktura inspirowana idealnymi liniami piramid widocznymi z rzutu zenitalnego. Trójwymiarowy kształt tworzy grę światła i cienia na meblach i ścianach.

Dekory: Cheope B073 Total White; Cheope LR29 Fittipaldi; Cheope U129 Nero z kolekcji Cleaf prezentowanej przez Forner będą dostępne w pierwszym kwartale 2020 r.

Mosaico – płyta meblowa Cleaf

Struktura Cleaf Mosaico to kompozycja kwadratowych płytek, którym nieregularny wygląd nadają różne poziomy głębokości i szerokości.

Płyta Mosaico, która zdobyła wyróżnienie podczas targów Interzum 2019 jest już znana klientom współpracującym z Forner. Płyta Mosaico FB35 Metalliizzato z kolekcji Cleaf dołącza do drugiego dekoru dostępnego w tej strukturze w Forner Mosaico FB45 Clear.

Duna – płyty meblowe Cleaf

Strukturę Cleaf Duna stanowią reliefy z ziarnem średniej wielkości imitującej piaskowiec.

Dekory Duna: Duna FC05 Siza; Duna FC08 Barragan; Duna FC07 Moura z kolekcji Cleaf zamówisz w Forner w pierwszym kwartale 2020 r. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Forner.

Fronda – płyta meblowa Cleaf

Fronda naśladuje wiąz, roślinę szeroko spotykaną we Włoszech aż do połwy XX wieku. Jej bogactwo sławił łaciński poeta Wergiliusz w Bukolikach. Faktura przypomina dąd, ale kolor esencji jest jaśniejszy.

Włoską płytę meblową Fronda z kolekcji Cleaf: Fronda S165 Iris; Fronda S156 Fortezza; Fronda S164 Bardini możesz kupić od Forner (dostępność w pierwszym kwartale 2020 r.). Zapraszamy do kontaktu z menedżerami sprzedaży Forner lub opiekunami projektantów i architektów.

Millennium – płyty meblowe Cleaf

Struktura Millennium odtwarza niezwykle gładką i jednolitą kompozycję czerwonych sosen. Jej płomienny wygląd tworzy piękne efekty wizualne dzięki naprzemiennym matowym i błyszczącym fakturom.

Płyty Millennium, które są dostępne w ofercie Forner to znany i ceniony przez projektantów produkt. Płyty meblowe Millennium B073 Total White oraz Millennium S087 Watson uzupełniają kolorystykę dekorów Millennium dostępnych w Polsce w Forner.

Yosemite – płyta meblowa Cleaf

Struktura Yosemite odwzorowuje wrażenia dotykowe i wizualne legendarnej sosny szkockiej i reprezentuje pierwszą zsynchronizowaną strukturę firmy Cleaf. Odbicia światła podkreślają głębię jej ziaren.

Cleaf Yosemite to bardzo charakterystyczny i rozpoznawaly dekor płyty meblowej, który cenią sobie klienci firm współpracujących z Forner. Tym bardziej cieszymy się, że płyta Yosemite S010 Champagne dołącza do pięciu innych wspaniałych dekorów tej struktury dostępnych w Forner. Przejdź na stronę produktu, by zobaczyć jakie kolory płyty Cleaf Yosemite oferuje Forner.

Primofiore – płyty meblowe Cleaf

Struktura Primofiore jest inspirowana fakturą skóry. Miękkość i jedwabistość sprawiają, że jest szczególnie fascynująca, zarówno w sposób oddziałujący na emocje, jak i pod względem estetycznym.

Forner oferuje płyty Primofiore w kilku wersjach kolorystycznych. Wejdź na stronę produktu, aby zobaczyć jakich.
Płyty są dostępne w Polsce od jednej sztuki – jak każdy z dekorów Cleaf – z magazynu firmy Forner.
Nowe dekory Primofiore z kolekcji Cleaf będą dostępne w pierwszym kwartale 2020 r. Zapraszamy do kontaktu.

Cleaf
płyty meblowe z Włoch
od Forner

CLEAF S.P.A. to rodzinna spółka aktywna w sektorze materiałów drewnopochodnych dla branży meblowej i wystroju wnętrz. Materiały Cleaf cechuje wysoka wartość estetyczna.

Płyty meblowe, laminaty i obrzeża produkowane wyłącznie w zakładach w prowincji Brianza są wykorzystywane na całym świecie przez architektów oraz firmy budujące inspirujące przestrzenie do mieszkania i pracy.

Elastyczny model pozwala na ciągłe eksperymentowanie z przenoszeniem na powlekane powierzchnie wyrazistych wrażeń dotykowych i wizualnych.

Cleaf Polska

Okobo – płyty meblowe Cleaf

A skoro piszemy o nowościać w ofercie płyt Cleaf od Forner na 2020 r., warto wspomnieć, że podczas targów Warsaw Home swoją premierę miała płyta Cleaf Okobo, której dostępnością będziemy mogli cieszyć się od początku roku.

Drewno Paulownia jest wykorzystywane do produkcji okobo, tradycyjnych japońskich sandałów noszonych przez maiko, uczennicę na gejszę. Wykonywane z jednego bloku rzeźbionego drewna, z bardzo wysokim koturnem podciętym w przedniej części stopy. Struktura Okobo ma bardzo atrakcyjny wygląd dzięki regularności włókna.

Płyty Okobo S162 Nakano oraz Okobo S158 Minato to dwa z sześciu wybarwień, które można kupić bezpośrednio w Forner od jednej sztuki.

Filmik pokazuje zbliżenie na głeboką strukturę płyty meblowej Cleaf Okobo.

Czym jest kolekcja Cleaf presented by Egger / Egger prezentuje Cleaf?

Kolekcja Cleaf prezentowana przez firmę Egger to tzw. „Perfekcyjne rozszerzenie” kolekcji materiałów dekoracyjnych Egger na lata 2020–22. Na kolekcję dekorów, które znajdują się również w ofercie Forner, składa się 27 produktów, opracowanych w 10 strukturach, dostępnych w postaci płyt meblowych, laminatów i obrzeży ABS. Egger + Cleaf to dekory: Alpaca, Cheope, Duna, Fronda, Idea, Millennium, Mosaico, Okobo, Primofiore, Yosemite, z których część od dawna jest dostępna w kolekcji Forner lub została wprowadzona do oferty Forner na początku 2020 r.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót