Cleaf Yosemite

Struktura płyty Cleaf Yosemite dosłownie schwyciła język natury i umożliwia jego zrozumienie. Refleksy świetlne podkreślają dynamiczne cechy materiału, a naturalny wygląd słojów drewna oddziałuje na zmysły dotyku i wzroku. Yosemite to struktura imitująca delikatnie spęczniałe drewno sosny szkockiej. Jest ona w pełni zsynchronizowana z kolorem, a dzięki specjalnej technice zastosowanej podczas produkcji, powierzchnia płyty wydaje się płynna i wypolerowana, przy zachowaniu nowego, charakterystycznego efektu 3D.

Dekory w szarej ramce są dekorami na zamówienie (czas realizacji: około 2-3 tygodni).

Cleaf Yosemite

S012 Burned

Mocny, ciemny kolor spalonego drewna, to Cleaf Yosemite S012 Burned. Dominujący dekor drewna, którego charakter podkreśla synchroniczna struktura.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS:
Struktura Cleaf Yosemite S012 Burned

REWERS:
Struktura gładka Seta

LAMINAT HPL:
Laminat HPL dostępny na zapytanie.


Cleaf Yosemite

S013 Old Jack

Cleaf Yosemite S013 Old Jack – to ciemniejszy odcień drewna, którego rysunek nie jest monotonny i uwypukla cechy wizualne legendarnej sosny szkockiej. Do tego, dzięki synchroniczności, pokrywa się idealnie z głębokimi  i naturalnymi żłobieniami na płycie. Odbicia światła podkreślają natomiast głębię żłobień.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS:
Struktura Cleaf Yosemite S013 Old Jack

REWERS:
Struktura gładka Seta

LAMINAT HPL:
Laminat HPL dostępny na zapytanie.


Cleaf Yosemite

S014 Aqua Marine

[dekor dostępny do wyczerpania stanu magazynowego]

Cleaf Yosemite S014 Aqua Marine zapewnia niesamowite wrażenia wizualne i dotykowe, a dzięki temu, że linia płyt Yosemite jest  synchroniczna (rysunek drewna pokrywa się idealnie z głębokimi  i naturalnymi żłobieniami na płycie) doskonale oddaje miękkość drewna sosny.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS:
Struktura Cleaf Yosemite S014 Aqua Marine

REWERS:
Struktura gładka Seta

LAMINAT HPL:
Laminat HPL dostępny na zapytanie.


Cleaf Yosemite

S016 Arera

Cleaf Yosemite S016 Arera zapewni podstawę doskonałej aranżacji na długie lata. Piękne, płomienne słoje drewna, niesamowicie ciepłe wybarwienie oraz charakterystyczne żółte „języki ognia” zahipnotyzują każdego. Yosemite S016 Arera to nie tylko sugestywne wrażenia wizualne, ale także wrażenia dotykowe. Pierwsza synchroniczna struktura Cleaf jest tak doskonała, że obcowanie z nią sprawia prawdziwą przyjemność bliską naturze.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm
8 mm

AWERS:
Struktura Cleaf Yosemite S016 Arera

REWERS:
Struktura gładka Seta

LAMINAT HPL:
Laminat HPL dostępny na zapytanie.


Cleaf Yosemite

S010 Champagne

Wprowadź się w szampański nastrój z Cleaf Yosemite S010 Champagne. To, co urzeka najbardziej w Cleaf Yosemite, czyli niesamowite, płomienne słoje drewna z charakterystycznymi „językami ognia”, które hipnotyzują każdego, prezentujemy tym razem w wystrzałowym, szampańskim kolorze. Ale Yosemite S010 to nie tylko piękny kolor, wzór drewna i sugestywne wrażenia wizualne, ale także wrażenia dotykowe. Cleaf Yosemite jest synchroniczną strukturą – struktura powierzchni prowadzi zmysł dotyku zgodnie z rysunkiem drewna dając prawdziwą przyjemność z obcowania z materiałem doskonale naśladującym naturę.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS:
Struktura Cleaf Yosemite S010 Champagne

REWERS:
Struktura gładka Seta

LAMINAT HPL:
Laminat HPL dostępny na zapytanie.


Cleaf Yosemite – struktura z kolekcji Forner TSS Cleaf

przyjrzyj się z bliska dekorom Cleaf Yosemite.

Płyty meblowe Forner Cleaf można dopasować nawet do najbardziej wyszukanych wnętrz. Obejrzyj z nami próbkę płyty Cleaf Yosemite S014.

Próbkę płyty meblowej Cleaf Yosemite (S10 Champagne, S013 Old Jack, S016 Arera) można obejrzeć od 3:09 minuty filmu.


włoskie płyty Cleaf Yosemite – realizacje

kuchnia z płyty meblowej Cleaf Yosemite (kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii)

Płyta Cleaf Yosemite S016 Arera zastosowana w kuchni. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

płyty meblowe Forner – Cleaf Yosemite – w kuchni
kuchnia wykonana z płyty CLeaf Yosemite S016 Arera

Realizacja z płyty meblowej Cleaf Yosemite S016 Arera. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.
Kierunek obrzeża:


wzdłużne


poprzeczne

Struktura Yosemite odwzorowuje wrażenia dotykowe i wizualne legendarnej sosny szkockiej i reprezentuje pierwszą zsynchronizowaną strukturę firmy Cleaf. Odbicia światła podkreślają głębię jej ziaren.

Cleaf Yosemite wchodzi w skład kolekcji włoskich płyt Forner dystrybutora Cleaf w Polsce. Każdy z kolorów Yosemite: S011 Milk Shake, S012 Burned, S013 Old Jack, S014 Aqua Marine, S016 Arera jest dostępny od jednej sztuki z magazynu Forner. Płyty meblowe Cleaf Forner utrzymuje na stanie magazynowym w Lublinie, co gwarantuje szybką dostawę i niemal natychmiastowe wdrażanie kreatywnych pomysłów w życie.

Płytę o grubości 8mm, 18mm oraz laminat HPL dekoru Cleaf Yosemite S010 Champagne z kolekcji Cleaf presented by Egger można zamówić bezpośrednio w Forner. Zapraszamy do kontaktu.

Osoby planujące urządzanie domu, czy biura, a także styliści, projektanci wnętrz i designerzy, którzy zdecydowali się skorzystać z oferty Fornera, podkreślają zgodnie, że kolekcja płyt meblowych Cleaf przełamuje monotonię na rynku materiałów do produkcji mebli. Tak jest również w przypadku struktury Cleaf Yosemite – najlepsi włoscy projektanci opracowali ten produkt w najdrobniejszych szczegółach. To właśnie sprawia, że dekor ten cieszy się coraz większą popularnością. Płyty meblowe Forner Cleaf można dopasować nawet do najbardziej wyszukanych wnętrz. Mimo głębokiej struktury, produkt jest niezwykle funkcjonalny. Powierzchnia płyty meblowej bardzo łatwo się czyści.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót