Kuchnia w stylu retro – Cleaf Engadina

Słoje sosnowego drewna płyty Cleaf Engadina prezentują się na frontach bardzo okazale. Drewno w stylu retro z kolekcji płyt meblowych Cleaf w połączeniu z białym połyskiem stworzyło bardzo przyjemną przestrzeń kuchenną. Meble kuchenne wykonane z zastosowaniem płyty meblowej Cleaf Engadina z oferty Forner zaprezentowała podczas poznańskich targów Meble Polska 2020 firma meblowa Extom. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Kuchnia wykonana z płyty meblowej Cleaf Engadina z oferty Forner

materiał meblarski: płyta meblowa Cleaf Engadina S061 Beverin
realizacja pokazowa
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Włoska płyta meblarska Cleaf Engadina od Forner o rustykalnym retro stylu to idealny materiał meblarski do wykorzystania w aranżacji zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Zobacz inne realizacje meblarskie, gdzie wykorzystano płytę Forner Engadina:

Więcej zdjęciowych inspiracji znajdziesz w fornerowej galerii zdjęć z realizacji z wykorzystaniem materiałów meblarskich Forner.

Zajrzyj też na naszego bloga, gdzie przeczytasz m.in. artykuł o rewolucji w świecie płyt meblowych. Będzie to także podróż do świata płyt meblowych Made in Italy. Artykuł na temat włoskich płyt melaminowanych, który jest także relacją z wizyty we Włoszech zatytułowaliśmy: Cleaf (R)evolution. Wizyta w showroomie Cleafa

Historia włoskiego producenta płyt meblowych Cleaf w Polsce jest nierozerwalnie związana z działalnością firmy Forner, która jest oficjalnym dystrybutorem Cleaf Polska. Rozpoczynając działalność w 2007 r. właściciele Fornera mieli na celu przełamanie monotonii na rynku płyt meblowych i chcieli wyznaczać nowe trendy polskim rynku, oferując produkty, które umożliwiłyby Polakom wkroczenie w świat nowoczesnych materiałów meblarskich. Poszukując niepowtarzalnych dekorów, oryginalnych struktur i wzorów, unikalnych płyt meblowych, które mogłyby wypełnić niszę, Forner nawiązał w 2007 r. współpracę z włoską firmą Cleaf, stając się w Polsce generalnym i wyłącznym dystrybutorem płyt meblowych produkowanych w Lissone pod znakiem Cleaf.

Styl Made in Italy w płytach meblowych kojarzy się od ponad dekady nierozłącznie z firmą Forner. A to za sprawą kolekcji włoskich melaminowanych płyt Cleaf. Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf by Forner jest stale rozwijana, a na stanie magazynowym w Polsce, Forner utrzymuje blisko 100 dekorów, gwarantując szybką dostawę. Ponadto Forner, jako generalny dystrybutor Cleaf, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso. Poboczną kolekcją, którą można spotkać na rynku jest kolekcja Cleaf by Egger, której dekory są w kolekcji Forner od dawna.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót