Cleaf Pembroke – meble do salonu i kuchni

Synchroniczność struktury, klasyczny kolor postarzanego drewna dębu, unikalny i rzadko powtarzalny rysunek słojów i pęknięć na powierzchni płyty meblowej – to najważniejsze cechy płyty Cleaf Pembroke, włoskiego materiału meblarskiego z oferty Forner.

Ten nieco techniczny opis można przełożyć na zdanie, które określa to, z czym do czynienia ma finalny klient – najwyższej jakości płytę meblarską, niesamowicie zbliżoną wyglądem do naturalnego drewna, którą można wykorzystać do stworzenia unikalnych mebli kuchennych, mebli do salonu czy zastosować jako element dekoracyjny, np. jako panel ścienny tworzący tło dla ekranu telewizora.

Meble na indywidualne zamówienie wykonane za pomocą płyty meblowej Cleaf Pembroke nadadzą charakter każdemu wnętrzu, co można zobaczyć w poniższej galerii.

Płyta Cleaf Pembroke zastosowana do produkcji mebli do salonu i do kuchni

materiał meblarski: płyta meblowa Cleaf Pembroke S119 Heritage
realizacja: Meble Karina
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Materiał meblarski – włoska płyta meblowa Cleaf Pembroke – z oferty Forner, można wykorzystać w każdym rodzaju wnętrz. Przykładowe realizacje na bazie włoskiej płyty meblowej Cleaf Pembroke można znaleźć w naszej galerii inspiracji:

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót