Fronty szafki z płyty Forner Velvet

Płyty meblowe Forner Velvet charakteryzuje ultramatowa, aksamitna w dotyku powierzchnia, która jest odporna na mikrozarysowania i wyróżnia się tzw. technologią anti-fingerprint zapobiegającą pozostawaniu odcisków palców. Ale płyty meblowe Forner Velvet to nie tylko materiał meblarski łatwy w utrzymaniu. To przede wszystkim płyta meblowa, za pomocą której można kreować przestrzeń i meble odpowiadające nowoczesnym trendom.

Zobaczcie kilka zdjęć prezentujących mebel biurowy, którego fronty wykonano z czarnej matowej płyty Velvet produkowanej przez Forner. Na zdjęciach wprawne oko dostrzeże również dwa inne materiały meblarskie z kolekcji Forner: płytę meblową Cleaf oraz cienki blat kompaktowy.

Forner Velvet 7322 Czarny zastosowany na fronty – mebel biurowy

materiały meblarskie: płyta meblowa Forner Velvet 7322 ultramat czarny
realizacja indywidualna – biuro Forner
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Płyty meblowe Forner Velvet to materiał meblarski produkowany przez Forner w Lublinie na bazie najlepszych jakościowo komponentów. Do płyt meblowych Velvet, które są dwustronnie ultramatowe, Forner oferuje obrzeże wykonane z tego samego materiału, który pokrywanym jest płyta. Zapewnia to możliwość przygotowania gotowego elementu – frontu, gdzie linia łączenia obrzeża jest niemal niewidoczna.

W naszej galerii inspiracji znajdziecie również inne przykładowe realizacje, w których zastosowano płyty meblarskie Forner Velvet:

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót