Fronty Velvet i fronty Cleaf w kuchni

Matowe i do tego ciemne fronty w kuchni? Czy to dobry pomysł? Wielu zadaje sobie takie pytanie. I tak, wiemy, że cały czas pokutuje przekonanie, że matowa powierzchnia jest trudna w utrzymaniu. Ale to nieprawda. Chociażby dlatego, że materiały meblarskie ciągle ewoluują dążąc do jak najlepszego dopasowania do potrzeb odbiorców. I tak, np. fronty wykonane z płyty meblowej Forner Velvet mają powierzchnię, na której nie zostają odciski palców. Dlatego też ośmielamy się twierdzić, że matowe powierzchnie w kuchni – i nieważne czy są to jasne matowe fronty czy ciemne matowe fronty – to doskonały wybór.

Zaglądamy dziś do kuchni, gdzie wykorzystano matowe fronty produkcji Forner. Spójrzmy na nieoczywiste ale interesujące połączenie dwóch produktów z oferty Forner – ultramatowych płyt meblowych Velvet oraz włoskich płyt meblowych Cleaf – w jednej kuchni:) Zobacz, jak prezentuje się grafitowy Velvet oraz Cleaf Engadina, czyli dekor wzorowany na słojach piaskowanego drewna sosnowego.

Forner Velvet i Cleaf Engadina zastosowana do produkcji mebli kuchennych

materiały meblarskie: płyta meblowa Forner Velvet Grafit 7394 i płyta meblowa Cleaf Engadina S060 Adula
realizacja indywidualna dla prywatnego klienta
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Płyty meblowe Forner to bardzo szeroka oferta dekorów, które można łączyć w interesujący sposób, tworząc wnętrza o unikalnym charakterze. W naszej galerii inspiracji znajdziecie również inne przykładowe realizacje, w których zastosowano płyty meblarskie z różnych linii produktowych Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót