Różowe fronty w kuchni Szynaka Meble

Ultramatowe płyty meblowe Forner z kolekcji Velvet można było zobaczyć podczas targów Meble Polska 2020 na kilku ekspozycjach. Na stoisku firmy Szynaka Meble zaprezentowano kuchnię, której wyróżnikiem stały się głębokomatowe fronty meblowe Velvet w kolorze różowym (dookreślone jako złamany beżem różowy lub jako pudrowy różowy). Niezwykle elegancka, stylowa i nowoczesna kuchnia zaaranżowana z wykorzystaniem nietuzinkowych materiałów cieszyła oczy odwiedzających.

Różowa kuchnia w macie – płyty Velvet Forner

realizacja: Szynaka Meble / ekspozycja na targach Meble Polska 2020
wykorzystane materiały: płyta meblowa Forner ultramat Velvet 5987 Różowy
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe. Kolekcja płyt Forner Velvet ultramat, którą zaprezentowaliśmy na początku 2019 r. została bardzo ciepło przyjęta przez klientów. „Te płyty są cudne”; „Najlepszy mat na rynku”; „super przyjemne w dotyku, najlepsza pastelowa kolorystyka”; „urzekające” – to tylko niektóre opinie na temat płyt meblowych Velvet od Forner, jakie mogliśmy usłyszeć od naszych Klientów.

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner.

Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót