Czarne matowe fronty Velvet w kuchni

Meble kuchenne Kammono Black (od firmy KAM Meble), do wykonania których wykorzystano m.in. płytę meblową Velvet o ultramatowym wykończeniu i w czarnym kolorze, zostały wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Meble Polska 2020! Fronty meblowe Velvet o głębokiej, matowej czerni pięknie kontrastują z ciepłymi drewnianymi dekorami.

Kuchnia z czarnymi frontami Velvet Forner®

materiał meblarski Forner:  płyta meblowa Velvet ultramat Forner® 7322 Czarny
realizacja: KAM Meble ekspozycja na targach Meble Poznań
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Galeria inspiracji Forner to miejsce na naszej stronie www, gdzie znajdziecie również inne przykładowe realizacje, w których zastosowano płyty meblarskie Forner Velvet:

Forner – wysokiej jakości płyty meblowe i blaty kompaktowe

Na ofertę Forner składają się najlepsze jakościowo płyty meblowe. Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf to unikalne dekory i struktury. W naszej fabryce w Lublinie produkujemy na potrzeby polskich, europejskich i światowych producentów mebli akrylowe płyty meblowe. Akrylowe płyty meblowe produkujemy w czterech wariantach: płyty meblowe w wysokim połysku Standard (płyty akrylowe Forner wysoki połysk standard) i płyty meblowe na wysoki połysk w wersji Scartch Resistant (o podwyższonej odporności na zarysowania – płyty akrylowe wysoki połysk Scratch Resistant); płyty meblarskie na głęboki mat Standard (płyty akrylowe standard głęboki mat) oraz płyty meblowe w głębokim macie w wersji Scratch Resistant (Forner akryl Supermat SR). Ponadto proponujemy niezwykle designerskie cienkie blaty kompaktowe o grubości zaledwie 1cm oraz płyty MDF barwione w masie.

Jeżeli chcesz porozmawiać o naszych materiałach meblarskich, zamówić unikalne materiały marketingowe czy zamówić produkty Forner, skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner.

Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót