Velvet ultramat – realizacja SPF

Na stoisku Studia Prostych Form podczas targów Warsaw Home można było zobaczyć meble wykonane z ultramatowych płyt meblowych z Velvet Collection produkcji Forner. Urzekające i jedwabiste wykończenie, nadaje powierzchniom niespotykaną dotąd ultramatową głębię. Płyty i fronty meblowe z Velvet Collection charakteryzuje się bardzo niskim kątem odbicia światła, co sprawia, że będzie ono w pomieszczeniu bardziej miękkie i równomierniej rozproszone. 

Zabudowa kuchenna z płyty Forner Velvet

realizacja: Studio Prostych Form
wykorzystane materiały: płyta ultramat Velvet ciemny beżowy 7361 produkcji Forner, płyta ultramat Velvet czarny 7322, czarny matowy blat kompaktowy Z105
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe. Kolekcja płyt Forner Velvet ultramat została bardzo ciepło przyjęta przez klientów. „Te płyty są cudne”; „Najlepszy mat na rynku”; „super przyjemne w dotyku, najlepsza pastelowa kolorystyka”; „urzekające” – to tylko niektóre opinie na temat płyt meblowych Velvet od Forner, jakie mogliśmy usłyszeć od naszych Klientów.

Płyty Forner® – polski producent płyt meblowych #PłytyForner

Zapoznaj się ofertą płyt meblowych produkowanych przez Markę Forner®:

Historia firmy Forner zaczęła się w 2007 r., kiedy zaoferowaliśmy na polskim rynku nowatorskie płyty meblowe włoskiej firmy CLEAF wyróżniające się niezwykle głębokimi strukturami powierzchni. Pięć lat później rozpoczęliśmy również produkcję płyt akrylowych w wysokim połysku. Obecnie jesteśmy liderem w sprzedaży płyt meblowych na wysoki połysk i płyt meblowych na głęboki mat. Nasze materiały meblarskie są dostępne na rynkach całego świata.

Nasze motto brzmi: “Jakość od rdzenia po powierzchnię”. Poznaj filozofię marki Forner.

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner.

Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót