Czarne i białe fronty na wysoki połysk

Zapraszamy do kuchni w mieszkaniu prywatnym, która powstała w oparciu o płyty meblowe Forner. Do stworzenia frontów wykorzystana została biała płyta meblowa na wysoki połysk oraz czarna płyta meblowa na wysoki połysk z efektem metalicznym. Płyta akrylowa na wysoki połysk od Forner – zarówno w wersji wysokopołyskowej standard jak i w wersji o lustrzanym odbiciu w wersji Scratch Resistant to niespotykana głębia koloru, niezwykły efekt lustrzanego odbicia oraz wysoka trwałość.

Fronty kuchenne z płyty meblowej Forner®

materiał meblarski Forner:  akrylowa płyta meblowa SR Forner 1982 biały oraz akrylowa płyta meblowa SR Forner 8427 czarny metalik
realizacja: kuchnia dla prywatnego klienta 
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Jeżeli chcesz porozmawiać o naszych materiałach meblarskich, zamówić unikalne materiały marketingowe czy zamówić produkty Forner, skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner. Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

Forner to unikalne materiały meblarskie dla wszystkich tych, którzy chcą kreować wnętrza przy użyciu najlepszych na rynku produktów. Zainspirujcie się zdjęciami z naszej galerii – realizacji przestrzeni, w których wykorzystano produkty z oferty.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót