C-House Cleaf – ekspozycja w Lissone

C-House Cleaf to nowoczesna przestrzeń ekspozycyjna, która jest nie tylko miejscem prezentacji nowych produktów – płyt melaminowanych o niezwykle głębokich strukturach powierzchni, ale jest też miejscem przepełnionym twórczą pasją i chęcią ciągłego rozwoju i udoskonalania materiałów meblarskich. To ośrodek, gdzie dosłownie można poczuć i dotknąć filozofii, jaka charakteryzuje włoskiego producenta płyt meblowych- firmę Cleaf, której Forner jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce.

Forner & Cleaf to najbogatsza kolekcja płyt meblowych w Polsce

Kolekcja Cleaf by Forner liczy obecnie około 100 dekorów dostępnych na stanie magazynowym, dzięki czemu dekory włoskich płyt meblowych są dostępne od ręki. Ponadto Forner, jako oficjalny dystrybutor Cleaf, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso.

Włoskie płyty meblowe Cleaf – przykładowe realizacje

Włoskie płyty meblowe Forner dają możliwości kreacji najbardziej wymagających przestrzeni. Wybór materiałów dekoracyjnych, z których można wykonać meble, fronty oraz inne elementy mieszkań, biur, kompleksów hotelowych czy gastronomicznych, jest naprawdę ogromny. Zajrzycie do przykładowych galerii zdjęć z realizacji wykonanych na bazie płyt meblarskich Cleaf z kolekcji Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót