Nowości w ofercie Forner na Warsaw Home 2021

Aż 36 nowych wzorów materiałów meblarskich zaprezentuje Forner podczas targów Warsaw Home & Contract 2021. Będą to dwie kolekcje płyt meblowych: Fero i Forrest oraz nowa kolekcja cienkich blatów kompaktowych slim 12. Jeśli kochasz nowoczesny design i szukasz produktów do wykorzystania we wnętrzach – koniecznie zajrzyj na ekspozycję Forner: Hala D, stoisko D2.06.

ekspozycja Forner na Warsaw Home 2021: Hala D, stoisko D2.06.
ekspozycja Forner na Warsaw Home 2021: Hala D, stoisko D2.06.

Znana z niebanalnej oferty materiałów meblarskich firma Forner na bieżąco poszerza swą ofertę. Doskonałą okazją do zaprezentowania nowości produktowych będą targi Warsaw Home & Contract, które odbędą się od 27. do 30. października 2021 r. w Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie. W hali D (stoisko D2.06) Forner premierowo przedstawi dwie nowe kolekcje płyt meblowych oraz nową kolekcję blatów kompaktowych.

Forrest – płyta meblowa w 100 proc. z drewna z recyklingu

Forrest to nowa kolekcja płyt meblowych Forner® licząca 12 dekorów.
Forrest to nowa kolekcja płyt meblowych Forner® licząca 12 dekorów.
Do produkcji płyt Forrest wykorzystano w 100 proc. materiały drzewne pochodzące z recyklingu.
Do produkcji płyt Forrest wykorzystano w 100 proc. materiały drzewne pochodzące z recyklingu.

Kolekcja Forrest, na którą składa się 12 dekorów, to coś więcej niż dekoracyjne płyty meblowe. To wkład Forner w bardziej zielony i zrównoważony świat. Awangardowy proces produkcji nie wymagał ścięcia ani jednego drzewa. A to dlatego, że do stworzenia płyt meblowych Forrest wykorzystano drewno pochodzące w 100 proc. z recyklingu.

Melaminowane płyty meblowe Forner z kolekcji Forrest wyróżnia nie tylko proekologiczne podejście do tworzenia materiału meblarskiego. Płyty Forrest to przede wszystkim wysoka jakość, głębokie struktury powierzchni oraz nowoczesny i uniwersalny design, który sprawdzi się w dowolnej aranżacji i ułatwi kreację pięknych wnętrz.

Fero – metalowy look dekoracyjnych płyt meblowych

Fero to nowa kolekcja płyt meblowych Forner® licząca 6 dekorów o metalicznym looku.
Fero to nowa kolekcja płyt meblowych Forner® licząca 6 dekorów o metalicznym looku.

Równie interesującą kolekcją płyt meblowych Forner, której premiera odbędzie się podczas targów Warsaw Home, jest Fero. Metalowy look kolekcji Fero uzyskano w procesie tzw. metalizacji próżniowej. Dekoracyjny film na powierzchni płyty został pokryty „metaliczną mgiełką” o grubości nieprzekraczającej 1 mikrona, dzięki czemu materiał meblarski jest łatwy w obróbce, cięciu, okleinowaniu i frezowaniu. A przede wszystkim wygląda obłędnie!

Kolekcja Fero, to oryginalne spojrzenie na kolorystykę dekorów płyt meblowych i gotowy materiał dekoracyjny do zastosowania w najbardziej designerskich wnętrzach.

Slim 12 – nowa kolekcja cienkich blatów kompaktowych

Jednym z wyróżników nowej kolekcji cienkich blatów kompaktowych z kolekcji Forner® slim12 jest format arkusza: 4200mm na dłuższym boku.
Jednym z wyróżników nowej kolekcji cienkich blatów kompaktowych z kolekcji Forner® slim12 jest format arkusza: 4200mm na dłuższym boku.

Forner systematycznie poszerza również swoją kolekcję cienkich blatów kompaktowych. Slim 12 to blaty kompaktowe HPL o grubości 12mm, które w wyjątkowy sposób łączą w sobie nowoczesny design i funkcjonalność, dzięki czemu idealnie nadają się do stworzenia pięknych wnętrz, w tym kuchni i łazienek.

18 szlachetnych i zróżnicowanych dekorów o niepowtarzalnym wzornictwie plus duży format materiału, ułatwią stworzenie unikalnych powierzchni poziomych, całych mebli, jak i pionowych elementów dekoracyjnych.

Niezwykle przyjemna w dotyku, jedwabista powierzchnia blatów Forner slim 12 charakteryzuje się technologią antyfingerprint, odpornością na parę, wilgoć, zadrapania i uderzenia, a w przypadku powierzchni matowych niewiarygodnie niskim poziomem odbicia światła. Jest także łatwa w czyszczeniu i antybakteryjna.

Ekspozycję Forner®  podczas Warsaw Home uzupełnią m.in. cieszące się niesłabnącym powodzeniem ultramatowe płyty Velvet, włoskie płyty meblowe, a także akrylowe płyty meblowe na wysoki połysk.
Ekspozycję Forner®  podczas Warsaw Home uzupełnią m.in. cieszące się niesłabnącym powodzeniem ultramatowe płyty Velvet, włoskie płyty meblowe, a także akrylowe płyty meblowe na wysoki połysk.

Ekspozycję Forner podczas Warsaw Home uzupełnią m.in. cieszące się niesłabnącym powodzeniem ultramatowe płyty Velvet, włoskie płyty meblowe Cleaf, a także akrylowe płyty meblowe na wysoki połysk. Zastosowanie każdego z nowatorskich materiałów meblarskich Forner gwarantuje efekt WOW we wnętrzach. Jeśli więc szukasz produktów, które ułatwiają tworzenie nowoczesnych i niebanalnych wnętrz – blatów, frontów meblowych czy płyt dekoracyjnych – zajrzyj na stoisko Forner.

Warsaw Home & Contract – piąta edycja – 27-30 października 2021 r.

Tegoroczne Warsaw Home & Contract wyróżniają się na tle podobnych międzynarodowych wydarzeń, ponieważ jako jedyne odbywają się w standardowej formule. Będą to największe targi meblowe i wnętrzarskie w Europie w 2021 roku. Do tej pory swój udział w nich potwierdziło blisko 500 wystawców, a także około 30 tysięcy odwiedzających.

Warsaw Home & Contract niezmiennie stawiają na rozwój – piąta edycja targów odbędzie się na rekordowej powierzchni wystawienniczej 145 tys. mkw.  W kontekście pandemii organizatorzy Warsaw Home & Contract bardzo poważnie podchodzą do zapewnienia jak największego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom targów. Duża powierzchnia wystawiennicza umożliwia przygotowanie odpowiedniej infrastruktury z zachowaniem wszystkich obowiązujących procedur sanitarnych. Zostaną uruchomione dodatkowe wejścia i wyjścia, parking będzie powiększony, trwają też prace nad specjalnymi bramkami.

Wydarzenia towarzyszące Warsaw Home & Contract

Na tegorocznej edycji Warsaw Home & Contract nie zabraknie również sceny Design Forum z udziałem gwiazd branży wnętrzarskiej z całego świata. Dzięki temu wydarzenie tradycyjnie zostanie wzbogacone o cenny aspekt merytoryczny – spotkania, rozmowy, prelekcje, prezentacje i warsztaty z udziałem specjalistów.

Warsaw Home & Contract 2021 to również powrót wystawy IDEAS, która zadebiutowała podczas ostatniej edycji w 2019 roku. Odbywająca się pod patronatem Kasi Ptak, ponownie zaprezentuje koncepty obiecujących architektów i projektantów, którzy zyskają szansę na nawiązanie relacji biznesowych oraz rozwój kariery.

Ostatnim wydarzeniem towarzyszącym będzie Poland Design Festival, którego nadrzędnym celem jest promocja polskiego designu – innowacyjnych marek mniej i bardziej znanych projektantów, a także manufaktur.

Informacje dla odwiedzających

Data i godziny otwarcia
Targi Warsaw Home & Contract i Poland Design Festival odbędą się 27 – 30 października 2021 roku.
Godziny otwarcia dla odwiedzających:
27 – 29.10.2021 10:00 – 18:00
30.10.2021 10:00 – 18:00

Lokalizacja
Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica. Wskazówka: Nie musisz wpisywać całego adresu! Wystarczy, że wpiszesz Ptak Warsaw Expo w mapach Google.

Wydarzenia dodatkowe
Dodatkowym wydarzeniem jest Poland Design Festival, wystawa IDEAS oraz cykl prelekcji i paneli dyskusyjnych Design Forum. Wszystko mieści się w cenie biletu na targi Warsaw Home & Contract!

Bilety
Bilety będzie można nabyć w przedsprzedaży na naszej stronie internetowej lub w kasie podczas targów. Bilety będą dostępne w przedsprzedaży ok. 3 miesiące przed wydarzeniem

Bezpłatny parking
Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót