Zobacz kolekcję Cleafa na targach designu w Katowicach

Forner by Cleaf zaprasza na swoje stoisko w ramach 4 Design Days w Katowicach. W dniach 16-19 lutego 2017 roku ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.

– 4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Dlatego zdecydowaliśmy się zostać jednym z partnerów – mówi Sebastian Bartkowiak, właściciel Fornera. – Wśród wielu nowości prezentowanych w czasie 4 Design Days znajdą się również innowacyjne płyty Forner by Cleaf dające sugestywne wrażenia wizualne i dotykowe. Podczas wydarzenia w Katowicach Forner zaprezentujemy kolekcję CLEAF, która jest dedykowana wszystkim tym, którzy biorą udział w tworzeniu nowoczesnych wnętrz, których główne elementy takie jak meble, fronty, czy detale dekoracyjne mają odznaczać się niespotykanymi walorami wizualnymi – podkreśla właściciel Fornera.

Przekonaj się o jakości marki Forner by Cleaf osobiście!

Włoskie płyty laminowane Cleaf charakteryzują się niespotykanymi na polskim rynku bardzo głębokimi i wyszukanymi strukturami powierzchni. Za sprawą opatentowanej technologii produkcji, do finalnego odbiorcy dociera produkt dający sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe.

Za sprawą kolekcji płyt laminowanych Forner by Cleaf oryginalne i nowatorskie rozwiązania, prosto ze słonecznej Italii, są na wyciągnięcie ręki. Hitem jest m.in. płyta laminowana Primofiore, wzorowana na naturalniej skórze. Jej niespotykanie głęboką strukturę podkreśla miękka, jedwabista powierzchnia płyty, co w niezwykły sposób oddziałuje na nasz zmysł wzroku i dotyku. Zdecydowaliśmy się wprowadzić Primofiore do kolekcji, ponieważ jest ona dla nas idealnym synonimem naturalnego piękna. Natomiast idealną esencją współczesnej architektury oraz trendu w projektowaniu wnętrz przy wykorzystaniu ascetycznych materiałów jak np. beton jest też płyta Ares – inspirowana surowością industrialnych przestrzeni. Szorstkość, którą czujemy dotykając powierzchni płyty, zostaje uwypuklona przez światło, które współgra z surowością płyty dając zaskakujące efekty wizualne. A to zaledwie dwie struktury z liczącej kilkadziesiąt wzorów kolekcji Cleafa.

– Warto wspomnieć, że płyty Cleafa mają także praktyczne zalety – warstwa dekoracyjna jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych. Warto się o tym przekonać osobiście. Zapraszamy więc na stoicko Forner by Cleaf! 16-19 lutego 2017 r. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach – informuje właściciel Fornera.

4 Design Days po raz drugi

Organizowane po raz drugi wydarzenie ponownie przybierze formułę dwóch dni dla branży oraz dwóch dni otwartych dla każdego, kto interesuje się designem, architekturą i wystrojem wnętrz. – Już teraz pracujemy z ponad 100 firmami, które chcą zaprezentować swoje produkty podczas drugiej edycji 4 Design Days. Mamy do dyspozycji 8 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej. Szacujemy, że część targową odwiedzi 20 tys. uczestników, a dwa biznesowe dni konferencji nawet 3,5 tys. osób – mówi Wojciech Kuśpik, pomysłodawca i organizator 4DD, prezes Grupy PTWP. – Drugie 4 Design Days to jeszcze większy rozmach, nowe wydarzenia i eventy – dodaje.

Pierwsze dwa dni 4 Design Days zaplanowano z myślą o profesjonalistach z kraju i zagranicy. 16 i 17 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się debaty i dyskusje, branżowe konferencje takie jak Property Forum Katowice 2017 (regionalne spotkanie właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych), Housemarket Silesia Forum 2017 (poświęcone regionalnemu rynkowi mieszkaniowemu) i Forum Branży Meblowej oraz towarzyszące im konkursy.

Będziemy rozmawiać o architekturze i designie

Państwa szczególnej uwadze polecamy uczestnictwo w jednym z paneli dyskusyjnych, który odbędzie się w czwartek 16 lutego pomiędzy 15.00 a 15:30: „Success story. Jak zamienić pomysł w sukces? Jak stworzyć produkt, który zmieni świat, będzie ponadczasowy, ale przede wszystkim użyteczny”. Jednym z prelegentów będzie Przemysław Staroń z Fornera, który przedstawi walory oferowanych przez Forner produktów.

18 i 19 lutego 2017 r. to dni otwarte dla mieszkańców regionu, które obfitować będą w wystawy, wernisaże, ekspozycje użytecznych i designerskich produktów oraz spotkania z architektami i projektantami. Wśród firm, które zaprezentują swoje produkty znajdą się m.in.: Abet Laminati, Aquaform, Besco, Bozza Concept‘ n Design, Cobu Design, Concreate, Dako, Deante, Intercasa, Internorm, Maxfliz, Noti, Paged Meble, Pepe Design, Piu Design, Vigo Meble, Forner Cleaf.

4 Design Days 2017 ma już zaprojektowane swoje „ABCD”, czyli najważniejsze tematy sesji dyskusyjnych. – Będziemy rozmawiać o architekturze i designie, ale także o biznesie i człowieku. Biznes potrzebuje dziś dobrej architektury i najlepszych projektantów – to inwestycja w przyszłość. Niezależnie od typu projektu, na pierwszym planie jest jednak człowiek i jego potrzeby. Dyskusje prelegentów – wybitnych architektów, projektantów, ale także przedstawicieli biznesu – skupią się na architekturze, która dynamicznie się rozwija, nadrabia zaległości i wspina się na podium, stając się architekturą przez duże „A” oraz designie, który nie jest chwilową modą, ale może być sposobem na konkurencyjność przedsiębiorstw oraz przynieść sukces i pieniądze – mówi Małgorzata Lewandowska, redaktor naczelna propertydesign.pl. – Zainteresowanych zapraszamy do współpracy przy szczegółach agendy wydarzenia oraz do udziału w części wystawienniczej – dodaje.

W pierwszej edycji wydarzenia, w lutym 2016 r., wzięło udział ponad 3,5 tys. gości biznesowych, a blisko 20 tys. osób odwiedziło ekspozycje ponad 100 producentów mebli i wyposażenia wnętrz oraz targi dizajnu niezależnego.

A jak wyglądało stoisko Forner by Cleaf podczas innych branżowych targów można zobaczyć na poniższym wideo.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót