blat OL04 granit w kuchni

Cienki blat kompaktowy OL04 granit od Forner to designerski materiał meblarski o unikalnym odwzorowaniu granitu oraz kamiennej strukturze powierzchni.

Efekt WOW zapewnia nie tylko kolorystyka i rysunek kamienia, ale także format blatu – to niespotykane 4,2 metra długości oraz możliwość zastosowania nie tylko na powierzchniach poziomych ale także pionowych. Grubość granitowego blatu OL04 to zaledwie 10mm, co dodaje bryle mebla lekkości.

Jeśli więc zastanawiasz się, jaki blat zastosować w kuchni, to Forner OL04 granit z kolekcji slim 10 jest idealnym rozwiązaniem. Nowoczesny, niezwykle elegancki, a przy tym wilgocioodporny – blat Forner pokochasz od razu. Zobacz galerię zdjęć prezentującą zastosowanie materiału meblarskiego Forner – w tym wykorzystanie blatu granit OL04 z podwieszonym zlewem oraz jako tzw. kołnierz pomiędzy blatem a górnymi szafkami.

kuchnia z blatem Forner – granit OL04

materiał meblarski: cienki blat kompaktowy granit OL04 Forner / kolekcja slim 10
projekt i realizacja: Studio Mebli Król / ekspozycja w salonie przy ul. Mąkołowskiej 64 w Tychach
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Zainspiruj się innymi realizacjami z wykorzystaniem blatów kompaktowych od Forner:

Blaty Forner – alternatywa dla blatów z kamienia, spieku czy konglomeratu

Cienki blat HPL Forner to alternatywa dla drogich blatów wykonanych z kamienia, spieku, konglomeratu, czy powierzchni solid surface. Proponujemy różnorodne dekory i struktury laminatów kompaktowych HPL od minimalistycznych unikolorów, modnych betonów, po klasyczne kamienne oraz wyraziste drewnopodobne wzory.

🖤 Cienkie blaty kompaktowe Forner🖤 to:

⚡ najnowsze trendy i super design
📐 zaledwie 1cm grubości
💪 wytrzymałe
💧 wodoodporne
🌈 18 różnych kolorów z dopasowanym rdzeniem
🍔 łatwe w utrzymaniu higieny
🎯 doskonałe do wykonania:
• blatów kuchennych czy łazienkowych (możliwe jest montowanie zlewozmywaków podblatowych)
• parapetów
• frontów meblowych

Niezbędne informacje dotyczące użytkowania, obróbki blatu znajdziecie w naszej zakładce FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytań dotyczących produktów meblarskich Forner. Zapoznajcie się z pytaniami i odpowiedziami na temat cienkich blatów kompaktowych HPL Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót