meble biurowe z płyty Pembroke S120 Thames

Postarzany dąb Cleaf Pembroke S120 Thames w jasno-brązowym, ciepłym wydaniu, to bardzo wyrazisty dekor. Linia wzoru drewna Pembroke jest synchroniczna, co oznacza, że rysunek drewna pokrywa się idealnie z głębokimi i naturalnymi żłobieniami na płycie. Włoską płytę meblową Forner z powodzeniem można je wykorzystać czy to w produkcji frontów meblowych, szaf przesuwanych, elementów dekoracyjnych czy też jako komponentów do produkcji niesztampowych mebli hotelowych, mebli biurowych, czy wyposażenia wszelkiej maści miejsc użyteczności publicznej.

Dziś prezentujemy Wam dekor Pembroke zastosowany w meblach biurowych.

materiały meblarskie Forner – postarzany dąb Cleaf Pembroke

Wykorzystany materiały meblarskie Forner
– włoska płyta meblowa Cleaf Pembroke S120 Thames (postarzany dąb)
– ultramatowa płyta Velvet w kolorze czarnym (Forner Velvet ultramatt collection, 7322 czarny)
– MDF barwiony w masie
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Oferowane przez Forner produkty meblarskie ułatwiają tworzenie pięknych i atrakcyjnych wizualnie wnętrz. Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe i blaty. 

Forner® to:
🤩 płyty meblowe matowe i połyskowe,
😍 włoskie płyty dekoracyjne,
🥰 cienkie blaty kompaktowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą na:
👉 oferta płyt meblowych i blatów Forner 👈
lub skontaktuj się z naszymi menedżerami sprzedaży:
👩‍💼 Kontakt z Forner 👨‍💼

Postaw na jakość. Postaw na płyty Forner

Jeśli brakuje Ci inspiracji, aby stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń i zastanawiasz się, jak urządzić kuchnię, to inspiracje i zdjęcia kuchni w różnych stylach – wszystkie wykonane z płyt Forner – znajdziesz w galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner.

Warto również zajrzeć na nasz blog, gdzie w pierwszym sezonie Forner TV poruszamy trzy niezwykle ważne kwestie, o które bardzo często pytacie:

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót