Brązowa kuchnia marzeń z materiałów meblarskich Forner

Płyta Forner Velvet ultramatt collection 7575 brązowy , włoska płyta meblowa Okobo S158 Minato z kolekcji Forner & Cleaf oraz blat kompaktowy Forner OL03 agat – wszystkie wykorzystane w jednym miejscu, pięknej, eleganckiej i nowoczesnej kuchni. Bez dwóch zdań takie realizacje cieszą nas najbardziej.

Naturalność, harmonia i elegancja to skojarzenia, jakie nasuwają się, kiedy myślimy o kolorze brązowym, czekoladowym. Wykorzystanie w jasnej kuchni zestawienia materiałów meblarskich Forner w brązowych odcieniach, które nawiązują do przyrody, przyniosło rewelacyjny efekt. Czy to brązowa kuchnia marzeń? Zdecydowanie tak! Zobaczcie zdjęcia nowoczesnej kuchni w brązach.

Kuchnia w brązach z płyt meblowych Forner i blatów Forner

Wykorzystane w kuchni materiały meblarskie:

– płyta meblowa Velvet ultramatt 7575 brązowy produkowana przez Forner

– włoska płyta meblowa Forner Okobo S158 Minato

– cienki blat kompaktowy Forner slim10 agat OL03

realizacja: dla prywatnego klienta

zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Oferowane przez Forner produkty meblarskie ułatwiają tworzenie pięknych i atrakcyjnych wizualnie wnętrz. Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe i blaty.

Marka Forner® to:
🤩 płyty meblowe matowe i połyskowe,
😍 włoskie płyty meblowe,
🥰 cienkie blaty kompaktowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą na:

👉 oferta płyt meblowych i blatów Forner 👈

lub skontaktuj się z naszymi menedżerami sprzedaży:

👩‍💼 Kontakt z Forner 👨‍💼

Postaw na jakość. Postaw na produkty meblarskie Forner

Jeśli brakuje Ci inspiracji, aby stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń i zastanawiasz się, jak urządzić kuchnię, to inspiracje i zdjęcia kuchni w różnych stylach – wszystkie wykonane z płyt Forner – znajdziesz w galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner.

Warto również zajrzeć na nasz blog, gdzie w pierwszym sezonie Forner TV poruszamy trzy niezwykle ważne kwestie, o które bardzo często pytacie:

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót