Cleaf Penelope – realizacja ETsso

Podczas Warsaw Home 2019 płyty meblowe Forner można było zobaczyć nie tylko na naszym stoisku, ale także na ekspozycjach naszych Klientów. Jedną z nich była prezentacja firmy ETsso. Firma zajmuje się wyposażeniem wnętrz w meble, drzwi, schody, shuttersy i podłogi. Na ekspozycji WH2019 ETsso pokazała m.in. meble, na potrzeby których wykorzystano płytę meblową Cleaf Penelope z włoskiej kolekcji Forner.

Płyta laminowana Penelope z kolekcji Forner by Cleaf jest głęboko organiczną strukturą, która odtwarza efekt lnu. “Materiałowa” struktura Penelope idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, ponieważ projektanci z włoskiej fabryki Cleaf zadbali o najdrobniejsze szczegóły, aby uzyskać perfekcyjną harmonię pomiędzy głęboką strukturą powierzchni a umieszczonym na niej wzorem.

Korpus szafy z materiałowej płyty meblowej Forner Penelope by Cleaf

materiały meblarskie Forner: włoska płyta meblowa Cleaf Penelope FA45 Greige
realizacja: Etsso / ekspozycja na Warsaw Home
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Unikalne płyty meblowe o materiałowych strukturach i fakturach

Płyta laminowana w strukturze Penelope rozbudza zmysły, oczarowuje niesamowitą gracją w grze światła i cienia, a do tego wyróżnia się „nosząc” na sobie niezwykle głęboką strukturę imitującą len. Przeczytaj na naszym blogu, dlaczego Cleaf Penelope Forner cieszy się niesłabnącą popularnością, bo jest to doskonały produkt do zastosowania na fronty meblowe, w garderobie czy jako skrzydła drzwi przesuwnych.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót