Elegancka kuchnia z materiałami meblarskim od Forner

Wybór matowych frontów do kuchni początkowo budził wiele obaw. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Wystarczy ścierka i odrobina mydła w płynie, aby usunąć codzienne zabrudzenia. A szafki wiszące w kolorze jasnego drewna o wypukłej fakturze to już w ogóle opcja dla leniwych. Przecieram je z poczucia przyzwoitości. Calość uzupełniają cienkie, jasne blaty kompaktowe, które dodają także lekkości. Kuchnia jest prosta i funkcjonalna. Materiały meblarskie Forner spełniły i spełniają wszystkie moje oczekiwania🥰
Takie recenzje od zadowolonych Klientów, to miód na nasze fornerowe serca🖤

Jak się okazuje, Klientka miała tylko jeden problem, a mianowicie: „ogromna oferta wzorów, kolorów i pięknych oraz unikalnych faktur”;)

Zobaczcie, galerię zdjęć.

Ale kuchnia musi być nie tylko funkcjonalna, ale także estetycznie zaprojektowana. Jednym z kluczowych elementów, które wpływają na wygląd i jakość mebli kuchennych, są zastosowane materiały. Dlaczego materiały meblarskie Forner są doskonałym wyborem, który gwarantuj elegancję i jakość, co możemy zobaczyć w realizacji na poniższych zdjęciach. Do wykonania mebli kuchennych wykorzystano: płytę meblową Forner Velvet ultra matt, dekoracyjną płytę meblową Okobo z włoskiej kolekcji Cleaf oraz cienki blat kompaktowy z kolekcji Forner slim 10.

Jednym z głównych atutów kuchni wykonanych z materiałów meblarskich Forner jest ich wszechstronność. Dzięki płytom meblowym Forner oraz blatom HPL Forner możliwe jest stworzenie kuchni o różnorodnych stylach – od nowoczesnych po klasyczne. W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się kuchnie o minimalistycznym designie, gdzie nacisk kładzie się na proste, czyste linie i stonowane kolory. Materiały meblarskie Forner doskonale wpisują się w ten trend, umożliwiając tworzenie eleganckich, a zarazem funkcjonalnych wnętrz.

Jednym z kluczowych elementów, które nadają kuchni wyjątkowy charakter, są fronty mebli. W kuchniach wykonanych przy użyciu materiałów Forner stosuje się między innymi płytę meblową Velvet ultra matt oraz płytę meblową Cleaf Okobo. Płyta meblowa Velvet ultra matt charakteryzuje się niezwykle gładką i matową powierzchnią, która nadaje meblom elegancki wygląd. Natomiast płytę meblową Okobo wyróżnia bardzo charakterystyczny, mięsisty słoj drewna. Całość realizacji idealnie dopełniają cienkie blaty kompaktowe z kamienną strukturą, który jest w tej kuchni elementem estetycznym, ale przede wszystkim praktycznym. Jego minimalistyczny wygląd i trwałość sprawiają, że jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie elegancję i funkcjonalność.

Kuchnie wykonane przy użyciu materiałów meblarskich Forner to synonim elegancji, trwałości i wysokiej jakości wykonania.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót