Płyty meblowe Cleaf zastosowane w meblach biurowych

Wybór odpowiednich materiałów do wykonania mebli biurowych to nie bułka z masłem. Forner ułatwia tworzenie pięknych wnętrz, a wśród wielu dostępnych opcji, oferowane przez Forner płyty meblowe Cleaf wyróżniają się swoją doskonałą jakością i wszechstronnością, czyniąc je idealnym materiałem meblarskim do zastosowania w każdym rodzaju biura. I nie tylko 😉

W poniższej galerii można zobaczyć zastosowanie dwóch dekorów płyt meblowych Cleaf w meblach biurowych. Geometryczny wzór 3d płyty meblowej Cleaf Riga z kolekcji włoskich płyt dekoracyjnych Forner, to naprzemienne równoległe linie, które wnoszą do przestrzeni harmonię i równowagę. Natomiast materiałowa struktura płyty meblowej Cleaf Alpaca imituje jedwabisty efekt cennego włókna naturalnego, wykorzystywanego niegdyś w ubraniach cesarzy Inków.

Oferowane przez Forner płyty meblowe Cleaf to synonim innowacji i wysokiej jakości. Ich powierzchnie imitują naturalne materiały, takie jak drewno czy beton, co pozwala na stworzenie mebli o eleganckim wyglądzie, bez konieczności korzystania z rzeczywistych, czasem trudno dostępnych surowców. Ta zdumiewająca wierność w imitowaniu materiałów naturalnych sprawia, że meble biurowe wykonane z płyt Cleaf wyglądają niezwykle stylowo. A że poza aspektami wizualnymi istotna jest także funkcjonalność – co ma znaczenie nie tylko w wypadku mebli biurowych. Meble wykonane z płyt meblarskich Forner są praktyczne i łatwe w utrzymaniu.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót