Forner na IWF 2022 Atlanta

Na ekspozycję Forner na targach IWF Atlanta składały się trzy produkty: superpołyskowe płyty meblowe w wersji o podwyższonej odporności na zarysowania, supermatowe płyty meblowe SR oraz przede wszystkim kolekcja ultramatowych płyt meblowych Velvet. Kolorystyka i jedwabista powierzchnia zwłaszcza tej ostatniej kolekcji została bardzo ciepło przyjęta przez odwiedzających.

Zobaczcie galerię zdjęć prezentującą to, co działo się na stoisku Forner podczas International Woodworking Fair 2022 w Atlancie.

Kliknij w poniższe linki, aby dowiedzieć się więcej o produktach meblarskich, które Forner prezentował podczas targów IWF Atlanta 2022:

International Woodworking Fair w Atlancie, to wydarzenie, które plasuje się w top 3 światowych ekspozycji obok niemieckiej Ligny czy włoskich Xylexpo.

Zobacz naszÄ… fotrelacjÄ™ z tego wydarzenia.

Jeżeli chcesz porozmawiać o naszych materiałach meblarskich, zamówić unikalne materiały marketingowe czy zamówić produkty Forner, skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner. Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót