Forner na Warsaw Home 2022

Podczas targów Warsaw Home & Contract 2022 Forner zaprezentował kilkadziesiąt nowych, wysmakowanych i uniwersalnych dekorów płyt meblowych, które ułatwiają stworzenie pięknych wnętrz. Szczegóły poznasz, czytając podsumowanie udziału Forner w targach Warsaw Home, a teraz czas na jeszcze więcej zdjęć z tego wydarzenia – zobaczcie, co działo się na ekspozycji Forner. 

Dodajmy, że na targach Warsaw Home premierowo pokazaliśmy bardzo dużo nowych materiałów meblarskich. I tak: Kolekcja płyt meblowych Forrest zyskała aż 31 nowych wzorów, płyty meblowe Forner Velvet ultramatt wzbogaciły się o pistacjowy kolor, a metaliczne płyty meblowe Fero zostały całkowicie odświeżone. Ponadto na ekspozycji Forner na WH2022 można było zobaczyć najnowsze wzory płyt meblowych Cleaf, które włoski producent prezentował równolegle na targach Sicam Pordenone. Zachwytom nie było końca również przy ekspozytorach fornerowych kolekcji cienkich blatów kompaktowych slim10 i slim12. Nic więc dziwnego, że nasze stoisko każdego dnia gromadziło tłumy fanów nowoczesnego designu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat fornerowych materiałów meblarskich, zamówić unikalne materiały marketingowe czy zamówić produkty Forner, skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży FornerJesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót