Materiały meblarskie Forner w kancelarii adwokackiej

Klasa i styl – te dwa słowa w skrócie opisują wrażenia po przekroczeniu progu kancelarii adwokackiej, w której wykorzystano materiały meblarskie z oferty Forner. Nowoczesna zabudowa meblowa o klasycznym charakterze, stonowane kolory, elementy nawiązujące do kamienia robią wrażenie, jednocześnie pozwalają też poczuć, że jesteśmy w dobrych rękach.
Ciemnobrązowa płyta meblowa Cleaf Esperia S133 Madrid z kolekcji włoskich płyt meblowych Forner zachwyca głęboką strukturą powierzchni, która jest zsynchronizowana z rysunkiem drewna. Głębia faktury płyty Cleaf powoduje, że wrażenia sensoryczne towarzyszące obcowaniu z materiałem są niezwykle intensywne.
W tej realizacji zastosowano także laminat o kolorze i strukturze idealnie dopasowanym do płyty, którym pokryto ściany i drzwi.
Całości dopełnia zastosowanie cienkiego blatu kompaktowego OL04 granit z kolekcji blatów Forner Slim 10, który podkreśla nowoczesne wzornictwo. Blat HPL od Forner to designerski materiał meblarski o unikalnym odwzorowaniu granitu oraz kamiennej strukturze powierzchni.

Płyty melaminowane Cleaf Esperia, laminat HPL i obrzeże ABS + blat HPL slim 10 – realizacja

Projekt koncepcyjny: Krystian Kowalski AllThings Home

Dobór materiałów i wykonanie: Naturano

Materiały meblarskie Forner wykorzystane w realizacji: płyty melaminowane Cleaf Esperia S133 Madrid; laminat HPL Cleaf Esperia S133 Madrid; obrzeże ABS Cleaf Esperia S133 Madrid; cienki blat kompaktowy hpl slim 10 – OL04 granit.

Zastosowanie płyt meblowych Forner oraz blatów HPL Forner zawsze gwarantuje efekt WOW. Oferowane przez Forner produkty meblarskie ułatwiają tworzenie pięknych i atrakcyjnych wizualnie wnętrz. Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe i blaty.

Forner: ułatwiamy tworzenie pięknych wnętrz

Kolekcja włoskich płyt meblowych spod znaku Cleaf, których Forner jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce, dedykowana jest wszystkim tym, którzy biorą udział w procesie tworzenia nowoczesnych wnętrz, których główne elementy takie jak meble, fronty, czy detale dekoracyjne mają odznaczać się niespotykanymi walorami wizualnymi. Dekoracyjne płyty meblowe, laminaty HPL oraz obrzeża ABS – to perfekcyjna kombinacja produktów włoskiej marki Cleaf, której oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Forner. Te trzy materiały meblarskie są niezbędne do tworzenia inspirujących wnętrz i mebli.

N zdjęciach w galerii Szafa z płyty Cleaf Esperia od Forner można zobaczyć mebel wykonany z płyty Cleaf Esperia – to piękno w klasycznym wydaniu – zastosowanie płyty meblowej Forner powoduje, że mebel wygląda niezwykle elegancko.

Podobnie z resztą jak w kuchni, gdzie płyta Cleaf Esperia w połączeniu z innymi materiałami meblarskimi Forner, nadaje sznytu wnętrzu nowoczesnej kuchni.

Z kolei cienki blat HPL Forner to alternatywa dla drogich blatów kamiennych, spieków, konglomeratów, czy powierzchni solid surface. Proponujemy różnorodne dekory i struktury blatów HPL – od minimalistycznych unikolorów, modnych betonów, po klasyczne kamienne oraz wyraziste drewnopodobne wzory. Blaty HPL Forner pokochasz od razu. Nowoczesne, niezwykle eleganckie, a przy tym wilgocioodporne – warto zobaczyć galerię zdjęć prezentującą zastosowanie materiału meblarskiego Forner – w tym wykorzystanie blatu granit OL04 z podwieszonym zlewem oraz jako tzw. kołnierz pomiędzy blatem a górnymi szafkami.


Forner® to:
🤩 płyty meblowe matowe i połyskowe,
😍 włoskie płyty dekoracyjne,
🥰 cienkie blaty kompaktowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą na:
👉 oferta płyt meblowych i blatów Forner 👈
lub skontaktuj się z naszymi menedżerami sprzedaży:
👩‍💼 Kontakt z Forner 👨‍💼

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót