Perfekcyjne połączenie produktów Cleaf

Dekoracyjne płyty meblowe, laminaty HPL oraz obrzeża ABS – to perfekcyjna kombinacja produktów włoskiej marki Cleaf, której oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Forner. Te trzy materiały meblarskie są niezbędne do tworzenia inspirujących wnętrz i mebli.

Produkty Made in Italy spod marki Cleaf, które są dostępne w ofercie Forner, to melaminowane płyty meblowe, laminaty HPL oraz idealnie spasowane kolorystycznie i strukturalnie obrzeża ABS.

Płyty meblowe, obrzeża ABS i laminaty HPL Cleaf

Płyta meblowa Cleaf, to drewnopochodny materiał meblarski. Rdzeniem płyty meblowej Cleaf jest płyta wiórowa, a przednia i tylna powierzchnia zostały pokryte w zaawansowanym procesie technologicznym papierami dekoracyjnymi. Dzięki temu płyta dekoracyjna jest bardzo trwała, a struktury są niepodrabialne i wyróżniają włoskiego producenta pośród konkurencyjnych firm. Płytę meblową Cleaf wykorzystuje się jako panele ścienne, korpusy mebli czy fronty meblowe.

Obrzeża Cleaf są wykonane z tworzywa ABS i zostały doskonale dopasowane zarówno pod względem koloru, jak i struktury do włoskich płyt meblowych.

Laminaty HPL Cleaf, to z kolei papiery dekoracyjne, które zostały zaimpregnowane i „wyprasowane” na gorąco. Trwałość tak stworzonego materiału powoduje, że jest to doskonały materiał meblarski np. na powierzchnie poziome. Dekory i kolorystyka laminatów HPL Cleaf są identyczne, jak w przypadku płyt meblowych, co powoduje, że idealnie uzupełniają kolekcję płyt dekoracyjnych.

Te trzy składniki – dekoracyjne płyty meblowe, obrzeża ABS oraz laminaty HPL Cleaf – można doskonale połączyć tworząc inspirujące wnętrza i meble, jak choćby te, które można obejrzeć w naszej galerii zdjęć z realizacji.

Kolekcja Forner & Cleaf, kolekcja Cleaf Espresso i kolekcja Cleaf by Egger

Kolekcja dekoracyjnych płyt meblowych, laminatów HPL oraz obrzeży ABS Cleaf & Forner jest stale rozwijana. W Polsce, od ręki – z magazynu Forner w Lublinie – dostępnych jest ponad 100 dekorów. Dostępność bogatej kolekcji najwyższej jakości płyt meblowych Cleaf, które uzupełniają dopasowane kolorystycznie i strukturalnie obrzeża ABS oraz laminaty HPL na zamówienie, daje architektom i projektantom niemal nieograniczone możliwości projektowe w tworzeniu wnętrz odpowiadającym współczesnym trendom.

Od początku 2020 r. oferujemy naszym Klientom dostęp do niesamowitej kolekcji Cleaf Espresso. Cleaf Espresso 2022 to usługa magazynowa firmy Cleaf, z której mogą korzystać dystrybutorzy Cleafa na świecie, w tym oficjalny dystrybutor Cleaf Polska -Forner. Kolekcja Cleaf Espresso 2022 daje dostęp do wyselekcjonowanej bazy dekorów – 131 produktów opracowanych w 29 strukturach – dostępnych od ręki w postaci płyt meblowych, laminatów HPL oraz obrzeży, które umożliwiają tworzenie wielu stylistycznych kombinacji dla różnych rodzajów wnętrz. Wszystkie dekory z Cleaf Espresso są dostępne od 1 sztuki, a u generalnego dystrybutora Cleaf w Polsce – Forner, sprowadzenie wybranych elementów kolekcji Cleaf Espresso jest możliwe w ciągu zaledwie 2-3 tygodni. W ofercie Forner są dostępne również wszystkie dekory z kolekcji Cleaf i Egger.

Dekoracyjne płyty meblowe z oferty Forner & Cleaf to doskonały materiał do zastosowania w produkcji mebli i elementów wyposażenia wnętrz – zarówno na płaszczyznach pionowych, jak i poziomych. Zobaczcie wizualizacje 10 przestrzeni zaaranżowanych z materiałów meblarskich włoskiego producenta. Przeczytaj nasz wpis na blogu: “Portrety” wnętrz – inspiracje od Cleaf.

Cleaf – wszystko, co warto wiedzieć o włoskich płytach meblowych

Zobaczcie wideo z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytań dotyczące dekoracyjnych płyt meblowych Cleaf & Forner. Liczymy, że tak kompleksowe, pierwsze i jedyne w polskim internecie, przedstawienie produktu i usystematyzowanie wiedzy o płytach Cleaf, ułatwi Państwu zarówno wybór, jak i ewentualną pracę z płytami meblowymi Cleaf, których Forner jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót