Kuchnia z płyt i blatów Forner

Ultramatowe fronty w kolorze szarym w połączeniu z ciemnobrązowymi, drewnianymi dekorami frontów tworzą harmonijną przestrzeń zabudowy kuchennej. A do tego czarny cienki blat kompaktowy o charakterystycznej strukturze – chyba nie musimy pisać, jak bardzo lubimy takie realizacje. Zwłaszcza, jeśli piękne połączenie udało się uzyskać stosując materiały meblarskie z oferty Forner;) W kuchni, którą prezentujemy na zdjęciach zastosowano płyty Forner: Velvet ultramatt 7473 jasny szary, włoską płytę meblową Esperia S133 Madrid z kolekcji Cleaf oraz czarny blat kompaktowy 3190 z kolekcji slim 10.

Zastosowanie płyt meblowych i blatów Forner w kuchni gwarantuje efekt WOW. Ultramatowa powierzchnia płyty meblowej Velvet ultramatt Forner nadaje wnętrzu szlachetności; głęboka struktura powierzchni płyty Cleaf Esperia s133, która jest zsynchronizowana z rysunkiem drewna zachwyca od pierwszego spojrzenia, a czarny cienki blat kompaktowy nadaje całości charakteru.

W galerii zdjęć prezentujemy, jak wspomniane wyżej materiały prezentują się w świetle naturalnym i sztucznym.

Materiały meblarskie Forner w kuchni

Wykorzystane w kuchni materiały meblarskie:
płyta meblowa Velvet ultramatt 7473 jasny szary produkowana przez Forner
włoska płyta meblowa Forner Esperia S133
cienki blat kompaktowy 3190
realizacja: dla prywatnego klienta
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Oferowane przez Forner produkty meblarskie ułatwiają tworzenie pięknych i atrakcyjnych wizualnie wnętrz. Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe i blaty. 

Forner® to:
🤩 płyty meblowe matowe i połyskowe,
😍 włoskie płyty dekoracyjne,
🥰 cienkie blaty kompaktowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą na:
👉 oferta płyt meblowych i blatów Forner 👈
lub skontaktuj się z naszymi menedżerami sprzedaży:
👩‍💼 Kontakt z Forner 👨‍💼

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót