Włoskie płyty meblowe w mieszkaniu

Sypialnia, garderoba, łazienka – w każdej z tych przestrzeni włoskie płyty meblowe z oferty Forner sprawdzą się doskonale. Dekoracyjne płyty meblowe Forner wyróżniają się ekskluzywnym i oryginalnym wyglądem oraz wysoką jakością, gwarantując efekt WOW we wnętrzach. We wcześniejszej galerii „Kuchnia z płyt i blatów Forner” zaprezentowaliśmy Wam perfekcyjne połączenie naszych produktów, dziś zaglądamy do pozostałych pomieszczeń domu, w którym zastosowano płyty meblowe Forner.

Przyjrzyjmy się więc z bliska pięknym płytom meblowym Forner, które od lat zachwycają w realizacjach naszych klientów. W realizacji wykorzystano płytę Forner Primofiore Nero U129, której faktura przypominająca skórę w połączeniu z czarnym kolorem zachwyca podobnie jak jej piękna, mleczno-kawowa siostra, czyli Forner Primofiore UA94 Visione. W sypialni zaś wykorzystano płytę meblową Forner Spigato FA93 Selce o klasycznym tweedowym motywie i w pięknym odcieniu kolorystycznym. Struktura i dekor Spigato łączy świat mody i projektowania mebli, zapewniając doskonałe narzędzie do tworzenia nowoczesnych wnętrz, co doskonale widać na zdjęciach.

Sypialnia, garderoba i łazienka z płyt meblowych Forner

Wykorzystane materiały meblarskie (płyty meblowe Cleaf):
płyta meblowa Forner Cleaf Primofiore Nero U129
płyta meblowa Forner Cleaf Primofiore UA94 Visione
płyta meblowa Forner Cleaf Spigato FA93 Selce
realizacja: dla prywatnego klienta
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Oferowane przez Forner produkty meblarskie ułatwiają tworzenie pięknych i atrakcyjnych wizualnie wnętrz. Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe i blaty. 

Płyty meblowe Made in Italy

Styl Made in Italy w płytach meblowych kojarzy się w Polsce z firmą Forner. Dlaczego? Za sprawą kolekcji włoskich melaminowanych płyt Cleaf. Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf by Forner jest stale rozwijana, a na stanie magazynowym w Polsce, Forner utrzymuje blisko 80 dekorów, gwarantując szybką dostawę. Ponadto Forner, jako oficjalny dystrybutor Cleaf, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso.

Dostępność bogatej kolekcji najwyższej jakości płyt meblowych Cleaf, które uzupełniają dopasowane kolorystycznie i strukturalnie obrzeża ABS oraz laminaty na zamówienie daje architektom i projektantom niemal nieograniczone możliwości projektowe w tworzeniu wnętrz odpowiadającym współczesnym trendom. Wszystkie dekory z Cleaf Espresso są dostępne od 1 sztuki, a dzięki współpracy Cleaf i Forner sprowadzenie wybranych elementów kolekcji Cleaf Espresso jest możliwe w ciągu zaledwie 2-3 tygodni.

Na naszym blogu przeczytasz o rewolucji w świecie płyt meblowych. Zabierzemy Cię w podróż do świata płyt meblowych Made in Italy. Cleaf (R)evolution. Wizyta w showroomie Cleafa

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner.

Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót