Cleaf Spigato

Wzór dla „materiałowej” struktury Spigato został zaczerpnięty ze świata mody i przedstawia klasyczny tweedowy motyw, gdzie przeciwstawione sobie jasne i ciemne wzorki są „utkane” w tzw. jodełkę. Materiał i ręczną robotę krawca można dosłownie poczuć, a faktura nadaje powierzchni unikalny wygląd. Kod wizualny płyty Spigato daje nowe życie klasycznym trendom wzorniczym, a użytkownikowi – dzięki wykorzystanym technologiom produkcji – wielce funkcjonalny i innowacyjny materiał.

Dekory w szarej ramce są dekorami na zamówienie (czas realizacji: około 2-3 tygodni).

Cleaf Spigato

FA90 Levante

Płyta meblowa Cleaf Spigato FA90 Levante to tweedowy motyw w modnym i ponadczasowym kolorze. Spigato to dekor, który łączy dwa światy: projektantów mody i projektantów wnętrz. Płyta Cleaf doskonale sprawdzi się w garderobie. Ale nie tylko!

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS I REWERS:
Struktura Cleaf Spigato FA90 Levante

LAMINAT HPL:
Laminat jest dostępny (czas realizacji 2 tygodnie)


Cleaf Spigato

FA93 Selce

Płyta Cleaf Spigato FA93 Selce to klasyczny tweedowy motyw w pięknym odcieniu kolorystycznym. Struktura i dekor Spigato łącząc świat mody i projektowania mebli, zapewnia doskonałe narzędzie do tworzenia nowoczesnych wnętrz.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS I REWERS:
Struktura Cleaf Spigato FA93 Selce

LAMINAT HPL:
Laminat jest dostępny (czas realizacji 2 tygodnie)


Cleaf Spigato – struktura z włoskiej kolekcji płyt meblowych Forner


płyta meblowa Forner – Cleaf Spigato – realizacja Komandor

garderoba z płyty meblowej Cleaf Spigato (kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii)Włoska kolekcja płyt meblowych Cleaf to kolekcja płyt meblowych dla profesjonalistów. Cleaf Spigato, czyli tweedowy motyw jodełki, to unikatowy na rynku wzór, idealnie nadający się na pomieszczenia garderobiane łącząc wszystkie zalety laminatu i walory estetyczne. Jednocześnie faktura płyty melaminowanej powoduje, że mamy wrażenie użycia materiału tekstylnego i dopiero fizyczne dotknięcie materiału informuje nas, że jest to jednak laminat. Produkty firmowane logiem Forner i Cleaf, to innowacyjne materiały, zachwycające odbiorców i wpisujące się, a niejednokrotnie wyprzedzające aktualne trendy. Materiały z oferty Forner wykorzystują nie tylko producenci nowoczesnych mebli, ale także sklepy odzieżowe czy jubilerskie, których celem jest wyróżnienie się wśród innych marek i eksponowanie produktów na tle ładnej płyty, ładnego mebla.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót