Obłędna kolekcja płyt meblowych, czyli Forner na Warsaw Home 2022 – podsumowanie

„Przepiękne dekory płyt meblowych. Marka Forner potrafi w dobre wzory”; „Forner jak zawsze z klasą”; „Forner – miłość niezmiennie intensywna”; „Od ilości wzorów i kolorów płyt meblowych może rozboleć głowa:)” czy „Obłędna kolekcja płyt frontowych”  – to Wasze wrażenia z wizyty na ekspozycji Forner podczas Warsaw Home 2022. Jest nam niezmiernie miło! Czas na podsumowanie udziału Forner w WH2022.

„Przepiękne dekory płyt meblowych. Marka Forner potrafi w dobre wzory”

Zachwyty, cudowne recenzje, a nawet wyznania miłości😊 – słuchając i czytając Waszych komentarzy na temat naszej ekspozycji na Warsaw Home i zaprezentowanych na niej materiałów meblarskich – płyt meblowych i blatów kompaktowych – dosłownie przechodziły nas ciarki. Napisaliśmy, że niezmiernie nam miło, ale tak naprawdę nie potrafimy wyrazić naszej radości przy użyciu słów, no ale spróbujemy😊

Forner – w krainie materiałów meblarskich ułatwiających tworzenie pięknych wnętrz

To był bardzo intensywny czas w krainie płyt meblowych i blatów kompaktowych Forner, które ułatwiają tworzenie pięknych wnętrz. Podsumowanie udziału Forner w targach Warsaw Home zaczniemy od podziękowań.

Dziękujemy za wszystkie wizyty na naszym stoisku podczas Warsaw Home 2022. Dziękujemy za komplementy na temat aranżacji ekspozycji, za pozytywne i krytyczne komentarze, za merytoryczne rozmowy, za bardzo pozytywny odbiór naszej nowej kolekcji Forrest oraz nowości Cleafa, a także za wszystkie Wasze uśmiechy i przemiłe spotkania. Bo choć po targach jesteśmy wycieńczeni, to każde ze spotkań dało nam motywację do dalszej pracy i siłę, by podążać w kierunku, który wyznaczyliśmy sobie 15 lat temu – być najlepszym dostawcą materiałów meblarskich – płyt meblowych i blatów – na polskim rynku i oferować wyjątkowe produkty.

„Marka Forner potrafi w dobre wzory”

Targi Warsaw Home 2022 będziemy wspominać bardzo długo, a poniższy fragment wpisu potraktujemy jako pamiętnik, który zawiera część Waszych opinii, jakimi podzieliliście się w mediach społecznościowych po wizycie na naszej ekspozycji. Pozwoliliśmy sobie podzielić je tematycznie, i tak na wstępie, zacznijmy od cytatów, które wykorzystaliśmy w zapowiedzi tego tekstu:

Dekory są przepiękne. Marka Forner potrafi w dobre wzory – Basia Łukaszewicz / Tej Studio architektura i wnętrza

Forner to bogata kolekcja płyt meblowych, a od ilości wzorów i kolorów może rozboleć głowa:) – Ewa Ksobiak-Kubacka / EKK pracownia projektowa

Obłędna kolekcja płyt frontowych od Forner – Aleksandra Śliwowska / Nutka dekadencji

Przepiękne faktury, wysmakowane i uniwersalne dekory – Angelika Ludynia / architekt wnętrz

Szukając inspiracji – płyty Forner jak zawsze robią niesamowite wrażenie – MW Concept / Projektowanie wnętrz

Kolekcja płyt meblowych Forrest prezentuje się obłędnie

Zamieszczając na Waszych instagramowych stories zdjęcia fornerowej ekspozycji, nie omieszkaliście podzielić się także wrażeniami na temat nowości w naszej ofercie (o tym więcej w dalszej części tekstu) oraz designu naszego stoiska.

Nowa kolekcja Forrest prezentuje się obłędnie. Płyty drewnopodobne wyglądają jak fornir. W dotyku również dają podobne odczucie – Aleksandra Wieczorek / Studio projektowania wnętrz

Płyty meblowe od Forner zachwyciły designem i zróżnicowanym zestawieniem, w szczególności wzory z kolekcji metalizowanej – Olga Zedelska / Projektant architektoniczny

Metaliczny front meblowy z podświetleniem wygląda jak czyste złoto – Aleksandra Durak / Projektant architektoniczny

Przepiękne wykończenia mebli – dzięki blatom i frontom od Forner. Spójrzcie jak pięknie odwzorowane jest drewno, a co ważne kolekcja Forrest jest wykonana z materiału z recyklingu – Katarzyna Tarapata / Kreślone Na Miarę

Prezentacja blatu w formie stołu z całego arkusza robi wrażenie – Asia Malec / milameble.pl

Płyty meblowe pokazane w pięknych kompozycjach. Piękne próbniki na targach Warsaw Home. Forner jak zawsze z klasą – Maria Lewandowicz Pawłowska / Tecta Studio

Płyty meblowe Forner – miłość niezmiennie intensywna

Jest nam bardzo miło czytać takie pochwały😉 ale że wyznania miłości? Tych nie spodziewaliśmy się wcale, a wcale😊 Ale skoro się pojawiły, to chętnie się nimi podzielimy😊 podobnie jak cytatami, w których polecaliście nasze produkty i naszą firmę. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Forner! Niezmiennie kochamy Wasze tekstury – Paula Pająk / projektant wnętrz, założycielka pracowni Pokąty

Mój ukochany Forner – Kamilla Rudnik / Rudnik Wnętrza

Moje ukochane stanowisko. Nie mogłabym się tu nie pojawić. Forner – miłość niezmiennie intensywna – Kobieta Architekt

Jeśli szukacie płyt o ciekawych strukturach to zajrzyjcie do Forner – Seno Studio / Studio projektowania wnętrz

Jedna z moich ulubionych płyt – Forner Okobo – Woyda.studio / Projektant wnętrz

Alternatywa dla blatów kamiennych, cienki blat Forner – Ana Nestorowicz-Kowalczyk / Niemasówka

Forrest premium wygląda jak prawdziwy fornir – Ada / Moie Studio

Przepiękne dekory i ekologiczna kolekcja płyt meblowych – Molini Kitchen

Płyty Forner – idealne na fronty – Chome / studio projektowania wnętrz

Do wyboru do koloru, Forner i serie Forrest oraz Cleaf – perfect – Scala Design

Forner – wzory, jakość, wykonanie – TOP, minus jednak za płatne wzorniki – Samanta Michalewicz / ARTchitektura

Płyty meblowe i blaty kompaktowe Forner to światowe trendy dostępne w Polsce

Podczas targów Warsaw Home & Contract 2022 Forner zaprezentował sporo nowości.

Pierwszą z nich było rozszerzenie kolekcji Forrest z 12 do 43 dekorów, czyli 31 nowych wzorów płyt frontowych w tym dekorów z linii premium, które zbliżają płyty meblarskie do naturalnych materiałów jak drewno czy fornir, jak żadne inne płyty meblarskie dotąd.  

O takiej kolekcji płyt meblowych marzyliśmy od dawna, już wtedy, kiedy 15. lat temu Forner stawiał swoje pierwsze kroki na meblarskim rynku w Polsce. Kolorystyka kolekcji płyt meblowych Forrest to wynik nieustannych poszukiwań nowości , analizy trendów i oczekiwań klientów oraz uważnej selekcji materiałów spośród tego, co najlepsze do zaoferowania ma europejski rynek meblarski.

Kolekcja płyt meblowych Forner Forrest, to jedno, czym pochwaliliśmy się Wam podczas targów. Drugim zbiorem płyt meblowych, który skradł Wasze serca jest największa w Polsce kolekcja płyt meblowych włoskiego producenta – firmy Cleaf, której od 15 lat jesteśmy dystrybutorem. Na naszej ekspozycji można było obejrzeć i dotknąć nie tylko dobrze znane już dekory, ale także nowości z naszej oferty, czyli np. płytę Cleaf Riga o pięknych geometrycznych kształtach.

Zaprezentowana na dużym formacie, podobnie jak płyta Cleaf Okobo i płyta Cleaf Sable przyciągała wszystkich fanów nowoczesnego designu.

W strefie poświęconej włoskim płytom dekoracyjnym mogliście obejrzeć także inne nowości Cleafa – te które kilka miesięcy temu miały swoją premierę podczas targów Salone del Mobile Milano i które Cleaf prezentował podczas trwających równolegle do targów Warsaw Home, targów Sicam w Pordenone. Nie trzeba było więc fatygować się do Włoch, aby zobaczyć, co włoski producent płyt meblowych ma nowego do zaproponowania, ponieważ nowości i najlepsze wzory płyt frontowych Cleaf można było podziwiać na ekspozycji Forner.

Zaznaczmy, że na targach Warsaw Home swoją premierę miała także odświeżona kolekcja metalicznych płyt meblowych Fero, która w całości składa się z sześciu dekorów o wzorze szczotkowanego metalu i która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Ponadto po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowy kolor w kolekcji ultramatowych płyt meblowych Velvet – pistacja ultramatt, a także dwa dekory płyt meblowych o wzorze marmuru.

Co niezwykle nas cieszy, Klienci zachwycali się także kolekcjami blatów kompaktowych slim 10 i slim 12. A zainteresowaniem cieszyły się płyty meblowe superpołysk i płyty meblarskie supermat, które Forner produkuje w swojej fabryce w Lublinie. Fantastycznie było widzieć Was, kiedy na naszym stoisku układaliście moodboardy i tworzyliście projekty wnętrz z naszych produktów meblarskich.

I fantastycznie było widzieć Was, kiedy chętnie pozowaliście nam do zdjęć, a tło stanowiły nasze płyty meblowe😊

Forner Team: nie ma rzeczy niemożliwych, na cuda trzeba chwilę poczekać

Piąta edycja Warsaw Home, w której wzięliśmy udział była dla nas najbardziej intensywnym i największym wydarzeniem targowym, w którym Forner, producent płyt meblowych i dystrybutor płyt meblowych oraz blatów uczestniczył w swej blisko 15-letniej historii. Tekst zaczęliśmy od pochwał z Waszej strony w naszym kierunku i naszych podziękowań w Waszym, a zakończymy podziękowaniami w naszą stronę😊

– Skala zainteresowania ekspozycją oraz produktami firmy przerosła nasze oczekiwania. Spotkania z klientami biznesowymi, architektami i projektantami oraz odbiorcami finalnymi możemy liczyć w setkach. I choć ekspozycja Forner liczyła sobie blisko 220 metrów i była większa niż przed rokiem, to i tak niemal przez wszystkie cztery dni targów cały czas zapełniała się Gośćmi targowymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ilości odwiedzających, zainteresowania naszą ekspozycją, ilością spotkań. Chciałaby przy tej okazji powiedzieć „Dziękuję” całej załodze Forner. Za przygotowanie, zaangażowanie i uśmiech, który nie znikał z Waszych twarzy. Chociaż wiem, że bywało ciężko. Bez Was nie byłoby nas. Jesteście najlepsi – mówi Agnieszka Bartkowiak, wiceprezes zarządu Forner.

– Każdy z pracowników dołożył swoją cegiełkę do finalnego sukcesu. Stoisko wykonaliśmy bowiem niemal w 100 proc. z własnych materiałów meblarskich i własnymi siłami, a po drodze trzeba było pokonać kilka trudności. Sukces nie byłby możliwy bez ciężkiej pracy wykonanej przez pracowników magazynu, produkcji, logistyki, działku kontroli jakości i biura. Bardzo wszystkim dziękuję. Jestem dumny z wszystkich pracowników Forner – dodaje Sebastian Bartkowiak, prezes Forner.

I na koniec podsumowanie:

Jeśli mało Wam zdjęć z ekspozycji Forner na Warsaw Home, zapraszamy do naszej galerii, gdzie czeka na Was jeszcze więcej pięknych ujęć wykonanych na stoisku Forner: Forner na Warsaw Home 2022, a także na naszego instagrama – instagram Forner i youtuba – kanał Forner na Youtube, gdzie znajdziecie materiały wideo oraz więcej zdjęć.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót