Cleaf Club – ekspozycja płyt w showroomie

Z okazji Milan Design Week 2022 salon firmowy Cleaf w Lissone został przekształcony w klub składający się z czterech przestrzeni: danceflooru, baru, lounge i toalety. Każde ze środowisk zostało zdefiniowane i wykonane z produktów meblarskich Cleaf o różnych efektach dekoru i struktury powierzchni. Zastosowano płyty meblowe naśladujące metal, drewno, tkaninę oraz kamień.

W imieniu Forneroficjalnego dystrybutora płyt Cleaf w Polsce – zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Cleaf Club, showroomu włoskiego producenta płyt meblowych w Lissone.

Cleaf Club – bar wykonany z płyt Cleaf

Lounge to miejsce, w którym można odpocząć przy koktajlu podczas rozmowy z przyjaciółmi. Dlatego zdecydowano się zastosować tam materiały meblarskie z efektem tkaniny, w pastelowych i ciepłych odcieniach, aby dać możliwość zrelaksowania się gościom. Bar z kolei jest miejscem, w którym odbywa się większość interakcji między ludźmi. Stąd Bar w Cleaf Club został wykonany z płyt meblowych z efektem drewna, które nadają mu klasyczny wygląd.

Dancefloor to natomiast serce każdego klubu, miejsce, w którym możesz oddać się muzyce i beztroskiej zabawie po prostu tańcząc. Densflor Cleaf Club stworzono z materiałów meblarskich z efektem metalu, które nadały przestrzeni współczesnego wyglądu. Toaleta to najbardziej ukryte środowisko każdego klubu. Tę, w salonie firmowym Cleaf, wykonano z produktów z efektem kamienia, który pozwolił osiągnąć naturalny efekt.

Jednym z elementów projektu Cleaf Club była również instalacja-ekspozycja podczas targów Salone del Mobile.Milano 2022. Kilka zdjęć ze stoiska targowego firmy Cleaf możecie zobaczyć w poniższej galerii.

Projekt Cleaf Club, czyli hołd dla inspirującej kultury klubowej, swoją moc i przekaz zademonstrował w pełni w środę, 8 czerwca 2022, podczas Cleaf Club Night. Na ten jeden wyjątkowy wieczór instalacja ożyła: gwarem rozmów, dźwiękami tanecznej muzyki i rewią świateł. Showroom włoskiego producenta płyt meblowych o designerskich strukturach powierzchni zamienił się bowiem w żywy klub, w którym zmysły dotyku, wzroku i słuchu uczestników osiągnęły spełnienie estetyczne. Stroboskopowe światła, olbrzymia porcja dobrej klubowej muzyki i otwarty bar;) pozwolił poczuć emocje, których brakowało nam w ciągu ostatnich dwóch lat: rozmów, tańca, radości spędzania czasu we wspólnej przestrzeni… A także i być może przede wszystkim spojrzeć na płyty meblowe Cleaf w zupełnie innym i niecodziennym świetle.

Forner jako oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce miał okazję wybrać się na to wydarzenie. Przeczytajcie relację i obejrzycie ekskluzywne zdjęcia z tego wyjątkowego spotkania.

Warto także zobaczyć fotoreportaż Forner z Salone del Mobile.Milano, czyli największego europejskiego święta designerów i architektów, które jest miejscem inspiracji nie tylko dla branży meblarskiej. 

Jeśli jesteście ciekawi, jak zmienia się showroom firmy Cleaf, warto zajrzeć jeszcze do dwóch innych galerii Forner. Pierwsza z nich prezentuje zdjęcia z ubiegłorocznych przedbiegów do targów Salone oraz kilka zdjęć z showroomu Cleaf, który przygotowano na tę okoliczność w specjalny sposób. Natomiast druga, to zdjęcia z wizyty Forner w siedzibie Cleafa ładnych kilka lat temu:)

CCube Cleafa to nowoczesna przestrzeń, która jest nie tylko miejscem prezentacji nowych produktów – płyt melaminowanych o niezwykle głębokich strukturach powierzchni, które powstały pod okiem najlepszych włoskich projektantów. To miejsce przepełnione twórczą pasją i chęcią ciągłego rozwoju i udoskonalania materiałów meblarskich. To ośrodek, gdzie dosłownie można poczuć i dotknąć filozofii, jaka charakteryzuje włoskiego producenta płyt meblowych- firmę Cleaf.

Forner & Cleaf – największa kolekcja włoskich płyt melaminowanych w Polsce

Kolekcja Cleaf by Forner to kolekcja włoskich płyt melaminowanych licząca blisko 80 dekorów. Forner, generalny dystrybutor Cleaf na Polskę, oferuje je bezpośrednio ze swoich magazynów ulokowanych w Lublinie, dzięki czemu transport płyt na terenie całej Polski jest możliwy w zasadzie od ręki.

Zaznaczmy, że Forner, jako oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso. Elastyczność, szybkość dostawy, wsparcie eksperckie, super serwis i niesamowite materiały marketingowe – to wyróżnia Forner. Chcesz zamówić próbki produktów Cleaf, dowiedzieć się więcej o kolekcji włoskich płyt melaminowanych, skontaktuj się z menedżerami sprzedaży Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót