CCube – siedziba Cleaf w Lissone

Zapomnijcie o tradycyjnym sposobie prezentacji materiałów meblarskich – kawałków płyt meblowych, płyt melaminowanych, małych elementów laminatów. To już prehistoria. Cleafowy CCube to nie tradycyjny salon, gdzie w szaroburych przestrzeniach ogląda się przykryte kurzem produkty z branży meblowej. CCube Cleafa to nowoczesna przestrzeń, która jest nie tylko miejscem prezentacji nowych produktów – płyt melaminowanych o niezwykle głębokich strukturach powierzchni, które powstały pod okiem najlepszych włoskich projektantów. To miejsce przepełnione twórczą pasją i chęcią ciągłego rozwoju i udoskonalania materiałów meblarskich. To ośrodek, gdzie dosłownie można poczuć i dotknąć filozofii, jaka charakteryzuje włoskiego producenta płyt meblowych- firmę Cleaf.

CCUBE – SIEDZIBA CLEAF W LISSONE – galeria zdjęć

Forner & Cleaf – największa kolekcja włoskich płyt melaminowanych w Polsce

Kolekcja Cleaf by Forner to kolekcja włoskich płyt melaminowanych licząca blisko 100 dekorów. Forner, generalny dystrybutor Cleaf na Polskę, oferuje je bezpośrednio ze swoich magazynów ulokowanych w Lublinie, dzięki czemu transport płyt na terenie całej Polski jest możliwy w zasadzie od ręki.

Zaznaczmy, że Forner, jako oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso. Elastyczność, szybkość dostawy, wsparcie eksperckie, super serwis i niesamowite materiały marketingowe – to wyróżnia Forner. Chcesz zamówić próbki produktów Cleaf, dowiedzieć się więcej o kolekcji włoskich płyt melaminowanych, skontaktuj się z menedżerami sprzedaży Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót