Płyty meblowe Forner na 4DD 2018

Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy oraz samorządowcy spotkają się na 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci. Polska architektura dynamicznie się rozwija. Nadrabia zaległości i wspina się na podium. To już ARCHITEKTURA PRZEZ DUŻE „A’”. BIZNES POTRZEBUJE dobrej architektury i najlepszych projektantów. Bo to buduje konkurencyjność. Bo to inwestycja w przyszłość. NA PIERWSZYM PLANIE JEST CZŁOWIEK. Projektowanie z sensem i wrażliwością – to jest dziś ważne. DESIGN TO NIE CHWILOWA MODA. Jest drogi, ale się opłaca. Design to sukces i pieniądze.

W gronie wystawców 4 Design Days w 2018 r. nie mogło zabraknąć firmy Forner. Za sprawą unikalnych płyt meblowych i aranżacji stoiska, hasło „płyty Forner” było obecne na ustach niemal wszystkich.Niemal całą naszą ekspozycję na 4 Design Days 2018 stworzyliśmy w oparciu o nasze materiały meblarskie. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z 4DD, a poniżej lista materiałów (płyty laminowane Forner by Cleaf, akrylowe płyty połyskowe i na głęboki mat, cienkie blaty) wykorzystanych na ekspozycji Fornera w Katowicach.

materiał meblarski:

Stendy:
– Cleaf FB82 Idea + Cleaf FB10 Nadir
– Cleaf FA93 Spigato + akrylowa płyta w wysokim połysku niebieski metalik 4562 SR
– Cleaf FB03 Ares + Cleaf S026 Azimut
– Cleaf LR34 Sable + płyta akrylowa 85383 mat szary
– Cleaf LK00 Scultura + akrylowa płyta w wysokim połysku 8427 czarny metalik
– Cleaf FB31 Primofiore + Cleaf S072 Sherwood
– akrylowa płyta na głęboki mat 8421 szary + Cleaf S095 Sherwood
– Cleaf S076 Sherwood + Cleaf U129 Millenium
– Cleaf FB65 Reflex + Cleaf S122 Pembroke
– akrylowa płyta na głęboki mat 96300 brązowa + Cleaf S128 Pembroke
W bryłach mebli:
Cleaf FB82 Idea; Cleaf S026 Azimut; Cleaf UA73 Primofiore; Fornerlux SR 85383 szary mat; Cleaf S120 Pembroke; Fornerlux SR 11035 biały metalik; Cleaf FB11 Ares; Cleaf UA97 Primofiore; Cleaf S025 Azimut; Cleaf FA80 Nadir
W niszach:
Cleaf FA33 Penelope; Cleaf FB44 Ares; Cleaf LR33 Sable;
Pozostałem wykorzystane płyty z oferty Forner:
Cleaf S013 Yosemite; Forner TT Z108 biały głęboki mat; MDF czarny barwiony w masie; Fornerlux 546 biały głęboki mat

realizacja: Forner
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Ekspozycja na targi powstała niemal w całości z naszych materiałów meblarskich. Bryły mebli są jedynie namiastką tego, jakie wnętrza można zaaranżować przy użyciu płyt meblowych i blatów z oferty Forner. Zainspirujcie się zdjęciami z naszej galerii – aranżacji przestrzeni, w których wykorzystano produkty z oferty Forner.

Szukasz płyty meblowej? Szukasz płyty Forner!;) A już zupełnie serio, jeśli poszukujesz materiałów meblarskich do aranżacji przestrzeni, w tym dekoracyjnych płyt meblowych – akrylowych i melaminowanych, czy blatów HPL Compact, to…

Zapoznaj się ofertą płyt meblowych produkowanych przez Markę Forner®:

Zapoznaj się z ofertą dekoracyjnych płyt meblowych oraz blatów, których Forner jest dystrybutorem

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner. Nasi przedstawiciele – specjaliści w branży płyt meblowych – doradzą Ci w wyborze płyty meblowej idealnej do Twoich potrzeb. Oferujemy produkty najwyższej klasy i jakości. Materiały meblarskie Forner to szeroki wybór asortymentu.

Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót